Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Програма за авточасти

espanam
 Сподели

Препоръчан отговор

Добър ден, търся програма за авточасти но за камьони като задам например опредлена скоростна кутия на определен камьон да мога да я видя на части и кое къде седи.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тек док я имам но не ми показва детайлно например да искам да видя скоростна кутия на части и да е указано коя част къде седи или ако има не знам къде и как да го изкарам ако си наясно с тек дока и има тази функция аз не мога да я открия само авточасти рефенции и заместители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тек док я имам но не ми показва детайлно например да искам да видя скоростна кутия на части и да е указано коя част къде седи или ако има не знам къде и как да го изкарам ако си наясно с тек дока и има тази функция аз не мога да я открия само авточасти рефенции и заместители.

До колкото съм наясно (макар че не съм много навътре как стоят нещата при камионите) - такова нещо, цяла база данни с какви ли не модели - няма да намериш. ТекДок-а е най-близкото нещо, за което се сещам и аз.

Би могъл да издирваш поотделно различни кутии на разни производители (примерно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм наясно (макар че не съм много навътре как стоят нещата при камионите) - такова нещо, цяла база данни с какви ли не модели - няма да намериш. ТекДок-а е най-близкото нещо, за което се сещам и аз.

Би могъл да издирваш поотделно различни кутии на разни производители (примерно).

Има една ама е доста скъпа аутодата трък инфо ей такова нещо ми трябва но уви от цифра време търся без успех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има една ама е доста скъпа аутодата трък инфо ей такова нещо ми трябва но уви от цифра време търся без успех

Ами нормално е да е скъпа. Нали не очакваш да намериш безплатна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нормално е да е скъпа. Нали не очакваш да намериш безплатна?

Ами надявах се на нещо евтинко или в де пират бай да намеря нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами надявах се на нещо евтинко или в де пират бай да намеря нещо

Евтини от този калибър няма. А тук пиратството не се толерира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Евтини от този калибър няма. А тук пиратството не се толерира.

има намерих аутодата за коли сега остава само да намеря същата за камьони все пак има отзивчиви хора било то пирати или не :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 години по-късно...
преди 17 минути, Kiril Iliev написа:

Може да разгледаш и тук 

Онлайн магазин за авточасти

Успех!

Не виждаш ли , че темата е доста остаряла и неактивна !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване