Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

sdsdssdsdsdsdsddsds

Охлаждане на процесор..

Препоръчан отговор

Така.. Дойде време да сменявам Бокс охладителя.. Чудя се между тези охладители:- Cooler Master Hyper 212 Evo

- Cooler Master Hyper 412 Slim- Cooler Arctic Cooling Freezer i30 s.2011/1155  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така.. Дойде време да сменявам Бокс охладителя.. Чудя се между тези охладители:- Cooler Master Hyper 212 Evo

- Cooler Master Hyper 412 Slim- Cooler Arctic Cooling Freezer i30 s.2011/1155  :)

И трите ще ти вършат работа, вече зависи кое ти ще предпочетеш. Може би клоня към Арктик-а, но ти ще си прецениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за мнението на уважаемият techmaiac. 

Все пак,съгласувайте охладителя с ширината на кутията си.Която не е ясно каква е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Cooler Arctic Cooling Freezer i30 s.2011/1155  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

залагам на 412с днеска ми пристигна и го сложих като му бях поръчал версията с 1 вентилатор и му сложих още един, процесора държи температури от 28-30 на процесора. 25-29 дъно в идле и 51 градуса под натовареност (приме95) 30 на дъното

Ето и снимка направена веднага след спирането на приме като темп. падна на 30

post-333950-0-83803700-1384363544_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пламен Р
      Искам да си колкна процесора от биоса , но незнам как той ми е Gigabyte 250m gaming 3 добро е дъното , захранването е 700 w а в момента процесора е i7 7700 искам на 8700k или на i9 ако има такава възможност а рамта ми е 16 gb duo
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от Nedkych
      Здравейте. Мога ли да изкарам правилен тест със свален множител на процесора (fx8350) Причината е, че единствено с прайма температурата на процесора ми се вдига извън норми и не искам да карам продължителен тест така. Та се чудех дали множитела може да повлияе на резултата ако е смъкнат наполвина... така поне не грее. И един малък втори въпрос, аз нали понеже съм "спЕцИаЛиСт"   Бях решил да свяла CPU Bus freq. ама е така без да пипам нищо друго  и след като компа се рестартира се зачудих абе дали аджаба нетрябваше да сваля и vcore, дали няма да си опека процесора от underclock?  Благодаря ви предварително  
    • от Кристиян Кръстев
      Здравейте искам да попитам дали този процесор amd fx4300 и рам kingston hyperx 4gb ddr3 1600mhz black ще тръгнат ли на asrock n68c-gs fx по-принцип пише че ще тръгне ама изисква биос версия p1.30 а аз съм на p1.40 та видех че има програма за ъпдейт в сайт-а им ама да попитам че като се инсталира се дава default settings на биос-а а не знам да не се правят някакви настройки после  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.