Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте търся дънно като ASRock G41M-GS3 , че моето се развали компоненти ми са тези : Рам- Kingston 99U5471-003.A00LF 1x2GB DDR3Процесор- Intel Core 2 Duo E8200, 2000 MHz (6 x 333)Видео- Palit GT 220ако има още нещо което трябва да добавя пишете тук  ! :)

Редактирано от merter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсете си дъно за сокет LGA 775.И да поддържа ДДР3 памети. Само втора употреба.Няма да споменавам разните му сайтове за подобни цели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся дънно като ASRock G41M-GS3 , че моето се развали компоненти ми са тези : Рам- Kingston 99U5471-003.A00LF 1x2GB DDR3Процесор- Intel Core 2 Duo E8200, 2000 MHz (6 x 333)Видео- Palit GT 220ако има още нещо което трябва да добавя пишете тук  ! :)

http://nikem-bg.net/magazin.php?search=MAINBOARD&p=775

Както сам разбираш голям избор на с.775 дъна няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/magazin.php?search=MAINBOARD&p=775

Както сам разбираш голям избор на с.775 дъна няма...

Преди това дъно на Асрок G41m-VS3 вървеше към 70-80лв. Аз поне съм със същото....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди това дъно на Асрок G41m-VS3 вървеше към 70-80лв. Аз поне съм със същото....

Преди си е преди, сега е нормално да са скъпи тъй като вече не се произвеждат, а се продава само това което е по складове като наличност... Същата работа е и с DDR1 паметите примерно, те също държат стабилна цена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.