Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !Отново пиша тема за да се опитам да си намеря смартфон подходящ за мен.Бюджетът ми е около 300 лв.(max 350).Смартфонът който съм си харесал в момента е Lenovo p780 , а преди него имаше друг който е с по-добър екран и процесор ,но...китайски - Neken N6 . Пиша ви за да чуя вашето мнение за тези 2 телефона и ако се досетите да дадете примери за други телефони в този ценови клас които стават за - По изискващи игри (примерно тези по горе подкарват NFS Most Wanted на задоволително ниво) , гледане на клипове/филми , Интернет (разбира се) , Музика..... Също държа да е с 4,5-5 инчов екран!П.П.: Смартфонът не е задължително да е от български сайт  и ще бъде закупен като подарък от мен за себе си за коледа ( т.е. ще гледам да хвана и някоя коледна промоцийка ). Разбира се до тогава може и да излезе точно такъв смартфон който търся , може и да не излезе , ако трябва ще подновя темата когато дойде момента.(Да гледах теми преди тази и нещо не ми харесаха предложените)Благодаря за отделеното внимание! :)

Редактирано от Светозар (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !Отново пиша тема за да се опитам да си намеря смартфон подходящ за мен.Бюджетът ми е около 300 лв.(max 350).Смартфонът който съм си харесал в момента е Lenovo p780 , а преди него имаше друг който е с по-добър екран и процесор ,но...китайски - Neken N6 . Пиша ви за да чуя вашето мнение за тези 2 телефона и ако се досетите да дадете примери за други телефони в този ценови клас които стават за - По изискващи игри (примерно тези по горе подкарват NFS Most Wanted на задоволително ниво) , гледане на клипове/филми , Интернет (разбира се) , Музика..... Също държа да е с 4,5-5 инчов екран!П.П.: Смартфонът не е задължително да е от български сайт  и ще бъде закупен като подарък от мен за себе си за коледа ( т.е. ще гледам да хвана и някоя коледна промоцийка ). Разбира се до тогава може и да излезе точно такъв смартфон който търся , може и да не излезе , ако трябва ще подновя темата когато дойде момента.(Да гледах теми преди тази и нещо не ми харесаха предложените)Благодаря за отделеното внимание! :)

Хаха благодаря ти ! И аз си търсих нещо подобно за празниците, за подарък. Това Леново ми хареса... ще бъде в комплект с лаптопа.. виж подписа :дАко не Леново, в краен случай ще си взема едно Sony...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Срещнах и смартфона "Zoppo C2" който също има подобни характеристики но с FHD екран и по добри камери? Някой с мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alcatel One Touch Idol е твоя телефон. Евтин, бърз, голям дисплей и страхотна изработка.

И не се занимавай с китайски телефони :)

Редактирано от Avicii (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Alcatel One Touch Idol е твоя телефон. Евтин, бърз, голям дисплей и страхотна изработка.

И не се занимавай с китайски телефони :)

Ми той Alcatel-а си е баш китайски телефон :) . Произвежда се "по лиценз" от китайската компания TCL. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми той Alcatel-а си е баш китайски телефон :) . Произвежда се "по лиценз" от китайската компания TCL. 

Така е, но е доказана марка. Neken и Zoppo да си ги чувал?

ПП: Ако оставим настрани техническите характеристики, този Neken тежи точно 432 грама. А алкатела е само 109  :D

Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро си взех аз от Globul промоция Alcatel One Touch S'POP (4030x) много добър , цената му върви към 160 лева , а те ти го дават за 50 , много бърз телефон андроид 4.1 Jelly Bean струва си доста все пак ти си преценяш , но телефона не е някакъв за еднократна употреба (смотан). :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз това се опитвам да ти кажа - че този модел няма нищо общо с "доказаната" марка. Само му е сложено името. 

Пък и не виждам кое ѝ е доказаното. От години Alcatel са сред най-слабите производители на мобилни телефони. Силни бяха само в началото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дочул съм ,че леново са по хубава марка след като купиха IBM..Това важи за компютрите , но вярвам ,че вкарват ресурси и в производството на кадърни телефони и смятам, че този Lenovo p780 е добър избор..А и според мен Леново > Алкател

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

ПП: Ако оставим настрани техническите характеристики, този Neken тежи точно 432 грама. А алкатела е само 109   :D

Neken n6.

Аз съм с такъв телефон от година и няма никакви ядове. Телефона е много изчистен и не е шарено кичозно китайско лай** Батерията издържа много, телефона е хубав и много бърз и камерата е супер. Има всички възможни екстри и по характеристики и функции не отстъпва по нищо на телефоните за по 1000 + лева от най-известните марки (айфон 5 е ритан по всички възможни линии от този телефон). Neken е една от най-големите китайски марки и не отстъпва на huawei. Телефона не е 400 грама, а 160. Ревюто е объркано. Като си взех този телефон доста хора ме последваха и си спестиха доста пари. В момента за 300 лева ти идва от английския ибей. Тук ги гледах скоро по 400 лева.

ПП: Леново също е китайска марка.

Редактирано от marto8877 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei Ascend P6 в бял сцвят -втора ръка 350 лв бу трябвало да го намериш, и вярвай или немсамо като го вземеш в ръката си и ще се влюбиш в него.

Не е като нокиите и другите телефони (тухли). Тънък елегантен и допира наподобява този на Iphone (изпотени мръсни ръце - touch screena никъв проблем неправи)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Xiaomi RedMi 1S - Със доставка от DHL до България ти излиза 205$ около 290-300лв. Телефона е много-добър, качествена сглобка добри х-ки и най-добрия софтуер MIUI супер оптимизиран, много функции и настройки. Прочети повече за телефона и марката в интернет :)http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_redmi_1s_smart_phone_3g_wcdma_android_4_3_miui_v5_snapdragon_400_quad_core_1_6ghz_4_7_inch_capacitive_touchscreen-6076-usd.html

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.