Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Почти след всяка игра или програма,която деинсталирам остават някакви файлчета,които трябва да трия ръчно.Ориентирах се към Your Uninstaller и искам да ми кажете дали е добра.Премахва ли всичко ненужно и нали случайно няма да ми изтрие и някои файлове и регистри,които не са свързани с това което искам да изтрие и в последствие да ми трябват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега карам на CCleaner (деинсталиране + премахване на временните файлове и почистване на регистрите ) Иначе и Revo Uninstaller 1.95 не е лоша.За тази ,която питаш не съм я пробвал.

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф,все повече гледам някакви tutorial-и и все повече се убеждавам да слагам uninstaller,че като нищо ще изтрия нещо важно.Ще продължавам да си трия с вградените uninstaller-и,после ще си трия папката с остатъчни файлове(кракове,пачове и т.н.)Пускам после един Ccleaner и каквото остане,остане,по-чисто се съмнявам,че го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвал съм  your uninstaler добра е но в момента ползвам Revo uninstaler pro v3.0.7

тествал съм ги  обаче на различни програми  е различен победителя затова не съм сигурен коя е по-добра  но ревото мисла че намира повечко фаилове на харда а твоят в регистрито но пак ще кажа зависи и какво унинсталираш

програмата разполага и със тези функции:Публикувано изображение

1 от които е при и инсталирането на определена програма да я проследиш какви промени прави във и на системата и при унинстал  ги премахва го крак :)

надявам се да съм помогнал поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не инсталирам много често програми,да не кажа,че почти никога след записването на ОС.А само за игрите не ми се занимава с професионални деинсталатори и чистене на регистри.Трия ръчно остатъчните файлове,ако има и пускам един CCleaner.Мерси все пак за разясненията :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.