Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

chenkata123

Програма за uninstall

Препоръчан отговор

Почти след всяка игра или програма,която деинсталирам остават някакви файлчета,които трябва да трия ръчно.Ориентирах се към Your Uninstaller и искам да ми кажете дали е добра.Премахва ли всичко ненужно и нали случайно няма да ми изтрие и някои файлове и регистри,които не са свързани с това което искам да изтрие и в последствие да ми трябват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега карам на CCleaner (деинсталиране + премахване на временните файлове и почистване на регистрите ) Иначе и Revo Uninstaller 1.95 не е лоша.За тази ,която питаш не съм я пробвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пфф,все повече гледам някакви tutorial-и и все повече се убеждавам да слагам uninstaller,че като нищо ще изтрия нещо важно.Ще продължавам да си трия с вградените uninstaller-и,после ще си трия папката с остатъчни файлове(кракове,пачове и т.н.)Пускам после един Ccleaner и каквото остане,остане,по-чисто се съмнявам,че го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвал съм  your uninstaler добра е но в момента ползвам Revo uninstaler pro v3.0.7

тествал съм ги  обаче на различни програми  е различен победителя затова не съм сигурен коя е по-добра  но ревото мисла че намира повечко фаилове на харда а твоят в регистрито но пак ще кажа зависи и какво унинсталираш

програмата разполага и със тези функции:Публикувано изображение

1 от които е при и инсталирането на определена програма да я проследиш какви промени прави във и на системата и при унинстал  ги премахва го крак :)

надявам се да съм помогнал поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не инсталирам много често програми,да не кажа,че почти никога след записването на ОС.А само за игрите не ми се занимава с професионални деинсталатори и чистене на регистри.Трия ръчно остатъчните файлове,ако има и пускам един CCleaner.Мерси все пак за разясненията :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.