Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте незнам дали е тази темата ,но не намерих другаде та ,ако може да ми намерите драйвери понеже днес търсих ,но когато напиша марката на лаптопа ми и влезна в сайта не ми дава да тегля драйвери и няма по тнчно казано не намирам просто ми трябва спешно за видео картата ми Марката е :HP Pavilion g6 series

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли диск с драйвъри?

А относно HP Pavilion G6 не означава нищо докато не напишеш каква ти е видео картата или вградена такава!

Или точния модел на лаптопа HP Pavilion G6 XXXXX... и така нататък.

Отдолу на капака някъде трябва да пише точния модел.

ПП: Kажи и с кой Windows си и колко битов е той. - x86(32 бита) или x64(64 бита)?

ПП 2: Не забравяй често да си рефрешваш страницата защото няма как да ти са появят постовете...

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш ли диск с драйвъри?

А относно HP Pavilion G6 не означава нищо докато не напишеш каква ти е видео картата или вградена такава!

Или точния модел на лаптопа HP Pavilion G6 XXXXX... и така нататък.

Отдолу на капака някъде трябва да пише точния модел.

ПП: Kажи и с кой Windows си и колко битов е той. - x86(32 бита) или x64(64 бита)?

Ами аз им изках понеже нямаше в кутията казаха ми ,че са нямали да си ги търся та Windwos-a ми е Windows 7 32 битов 

HP Pavilion g6-1105tx Notebook PC това е модела :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте незнам дали е тази темата ,но не намерих другаде та ,ако може да ми намерите драйвери понеже днес търсих ,но когато напиша марката на лаптопа ми и влезна в сайта не ми дава да тегля драйвери и няма по тнчно казано не намирам просто ми трябва спешно за видео картата ми Марката е :HP Pavilion g6 series

http://www.kaldata.com/forums/forum/95-%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.