Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изтеглих си играта The Wolf Among Us. Имам Directx, оновени driver-и и Visual C++ 2010. Пускам играта и веднага крашва. Пробвах да пусна като администратор, пак нестава. Само да подчертая, че си преинсталирах windows-а вчера. Windows 7 32 bit, покривам изискванията.

Редактирано от eximox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си деактивирал проактивната защита на антивирусните продукти които ползуваш, преди да стартираш играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез където си я изтеглил и прочети отново за особености по инсталацията и коментарите от потребителите за евентуални проблеми. Надявам се разбираш, че тук няма да се намери човек, който да наруши правилата и да даде по-съществена помощ като се има предвид, че не става въпрос за лицензирано(платено) копие, правещо проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос за самата игра защото в коментарите на повечето хора им тръгва. С други думи проблемът най - вероятно е различен от факта че играта не е оригинална..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук не става въпрос за самата игра защото в коментарите на повечето хора им тръгва. С други думи проблемът най - вероятно е различен от факта че играта не е оригинална..

Разбрам, че има коментари и от хора, на които все пак не е тръгнала играта. Не са ли достатъчни, за да те ориентират?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са, защото навсякъде пише ако имам контролер да го извадя и проблемът ще се оправи, а аз нямам контролер>

Добре ще попитам така - нужно ли е да се инсталира нещо (освен Directx, vcredist и driver-и за видео карта) след преинсталация на ОС за да вървят игрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам идея как е. Не съм инсталирал игри от такива места. Само съм влизал да чета отзиви за самата игра. За оригиналните игри изискванията са описани на сайтвете на производителите или на сайтовете на самите игри, когато те имат такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опражих си проблема. Просто инсталирах играта в default директорията а не където в custom. Темата може да се заключи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.