Премини към съдържанието
Lumpiman

Проблем с ZoneAlarm Security и VPN

Препоръчан отговор

Значи тая прграмка е многоо добра за Вирусни и хакерски атаки! Ама на мене не ми трагва sad.gif Смисъл значи инсталвам я- дотук ДОБРЕ да ама повреме на инсталацията ми иска Нет,Ок влизам в нета давам NEXT продалжава и като сварши инсталацията Ресва компа и след тва ми пиши Found New Vpn и след като му дам ОК не мога да се конектвам кам Нета(при положение че при инстала ми искаше НЕТ).Трябва да я изтрия за да мога да Влезна пак в нета :sobbing:

Пак чесно казано Много искам тази програма да ми трагне.Ако някой я знае и работи с нея нека ми помогне да я оправим.ЩЕ съм му много благодарен! :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи тая прграмка е многоо добра за Вирусни и хакерски атаки!

Като FIREWALL е много добра , НО антивируса е слаб . А относно проблема със инсталирането след като реснеш тя казва , че е намерила нова мрежа и те пита какви ресурси да позволи на тази мрежа . Влезни във зонето > FIREWALL > MAIN > ADVANCED и виш дали е позволен ВПН-а тоест дали отметката е сложена на ALLOW VPN PROTOCOLS .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа пич много благодаря ТРЪГНА!! МЕРСИ МЕРСИ МЕРСИ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ааа пич много благодаря ТРЪГНА!! МЕРСИ МЕРСИ МЕРСИ

Радвам се че успях да ти помогна и дано останеш доволен от Зонето :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.