Премини към съдържанието
submit

Препоръчайте таблет за около 600лв

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате таблет за около 600лв като търся да е 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитание за екрана? За какво ще се ползва основно? Ето един от най-добрите таблети на 2013 година и то на уникална цена - 569лв. ASUS Google Nexus 7(2013) Остават пари за застраховка и калъф :rolleyes:

Редактирано от ratewis (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитание за екрана? За какво ще се ползва основно? Ето един от най-добрите таблети на 2013 година и то на уникална цена - 569лв. ASUS Google Nexus 7(2013) Остават пари за застраховка и калъф :rolleyes:

3G модул ? ... 10 инча ... ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G модул ? ... 10 инча ... ? 

Има си го същия модел с 3G модул, а за екрана явно не съм обърнал внимание...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Iconia tab доста ми допада. Ще се ползва за интернет основно и разговори скайп, телефон. Дали има Galaxy Tab 3 10" с 3g модул? в таблет.бг при характеристиките има 3G Module и GSM - каква е разликата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си го същия модел с 3G модул, а за екрана явно не съм обърнал внимание...

Да има го , но с 3G модул цената става 700 лв. и на горе ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно таблетите с Windows 8 имам въпрос дали ако се случи нещо ще мога да го преинсталирам (като на лаптопа)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно таблетите с Windows 8 имам въпрос дали ако се случи нещо ще мога да го преинсталирам (като на лаптопа)?

Виж сега, не е лесна работа преинсталацията. Това не е конфигурация, която идва без операционна система и ти си дръпваш пиратка от маймунда. Тоест, ако ти се занимава с рутване, можеш да го преинсталираш. ПП: А по темата: няма такова животно. Според филтъра в tablet.bg, единствения таблет с всички екстри (вкл. 3G, GSM и HDMI) е SGNote за близо 900 лева. Иначе - това Lenovo е добро, ако се откажеш от слота за сим карта.Разбира се, Note може да се намери и втора ръка - цък. Редактирано от Avicii (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G ти е мобилният нет.GSM функцията е да провеждаш разговори в GSM мрежата и честно казано, малко таблети го имат това като опция. Просто е неприсъщо да говориш през 10 инча "кютук"...Ако се откажеш от GSM-а, то нещата стават много по-лесни. Не знам и защо държиш за 10 инча, вероятно има причина. Аз лично съм фен на 7 инчовите, макар и още да не съм си взел :)За да не се повтарям с колегите, аз гласувам за Леново-то.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш и говорене по таблета, вземи този и му сложи този ром. Единствено размера не е 10 а 7 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, не е лесна работа преинсталацията. Това не е конфигурация, която идва без операционна система и ти си дръпваш пиратка от маймунда.

Преинсталацията на windows 8 става с натискането на един бутон. Нищо не се тегли от никъде. 

Колко да е трудно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш смартфон и сим карта на която да имаш мобилен интернет може да ползваш телефона като рутер и да си ползваш таблета чрез Wi fi а за GSM разговори по таблет ... идиотско е ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се говори през таблет... наистина е идиотско. И 10" също не го разбирам... 7" е най-удобния за таблет размер. Ползвам такъв. Гледал съм и 10" и просто не са така удобни. Ако се търси толкова голям размер, то по-добре направо лаптоп. И какво се получава?... Като махнем изискването за GSM и 10-те инча, единствения таблет който си заслужава за 600 лева е Nexus 7... Просто нито един таблет не може да му е конкуренция на Нексуса. Имам стария модел, а приятел си взе новия и е наистина страхотен. 3G за мен е напълно излишен, защото както каза и s_rox9, ще си ползваш телефона да дава интернет на таблета. Не ми се струва логично да дадеш 600 лева за таблет, да сключиш договор с оператор за мобилен интернет, а в същото време да нямаш смартфон и мобилен интернет... Ако пък 3G е нещо, без което не може, пак без конкуренция е Nexus 7 с 3G, макар и да е по-скъп. Просто за тези пари няма друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да не говорим че ако искаш устройство за да говориш , не е логично да е таблет ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се говори през таблет... наистина е идиотско. И 10" също не го разбирам... 7" е най-удобния за таблет размер. Ползвам такъв. Гледал съм и 10" и просто не са така удобни. Ако се търси толкова голям размер, то по-добре направо лаптоп. И какво се получава?... Като махнем изискването за GSM и 10-те инча, единствения таблет който си заслужава за 600 лева е Nexus 7... Просто нито един таблет не може да му е конкуренция на Нексуса. Имам стария модел, а приятел си взе новия и е наистина страхотен. 3G за мен е напълно излишен, защото както каза и s_rox9, ще си ползваш телефона да дава интернет на таблета. Не ми се струва логично да дадеш 600 лева за таблет, да сключиш договор с оператор за мобилен интернет, а в същото време да нямаш смартфон и мобилен интернет... Ако пък 3G е нещо, без което не може, пак без конкуренция е Nexus 7 с 3G, макар и да е по-скъп. Просто за тези пари няма друго.

В м*тро в събота Nexus 7 ще е 300 лева, което е супер сделка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това е стария модел, пък и цената е без ДДС. С ДДС е 358,80, което за стария не е чак толкова изгодно. Новия Nexus с 16GB е само 140 лева по-скъп. И едно уточнение за новия - няма Nexus 7 3G, има Nexus 7LTE, каквато мрежа в България все още няма, доколкото ми е известно. Стария Nexus с 3G не го виждам да се продава.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се говори през таблет... наистина е идиотско. И 10" също не го разбирам... 7" е най-удобния за таблет размер. Ползвам такъв. Гледал съм и 10" и просто не са така удобни. Ако се търси толкова голям размер, то по-добре направо лаптоп. И какво се получава?... Като махнем изискването за GSM и 10-те инча, единствения таблет който си заслужава за 600 лева е Nexus 7... Просто нито един таблет не може да му е конкуренция на Нексуса. Имам стария модел, а приятел си взе новия и е наистина страхотен. 3G за мен е напълно излишен, защото както каза и s_rox9, ще си ползваш телефона да дава интернет на таблета. Не ми се струва логично да дадеш 600 лева за таблет, да сключиш договор с оператор за мобилен интернет, а в същото време да нямаш смартфон и мобилен интернет... Ако пък 3G е нещо, без което не може, пак без конкуренция е Nexus 7 с 3G, макар и да е по-скъп. Просто за тези пари няма друго.

Типично по български започнахте да пишете не по въпроса на човека, а да му обяснявате колко е тъп и колко е по- добре ако ..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега на всички ни стана ясно че колегата няма да играе кой знае какви игри а 10 " и така не разбрах защо са му , но аз предлагам един бюджетен вариант на половината цена който е достатъчно добър мисля че за да покрие изискванията на колегата ЦЪК  ... Ревю  ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегая на всички ни стана ясно че колегата няма да играе кой знае какви игри а 10 " и така не разбрах защо са му , но аз предлагам един бюджетен вариант на половината цена който е достатъчно добър мисля че за да покрие изискванията на колегата ЦЪК  ... Ревю  ... 

И кои изисквания по- точно?

Здравейте,Може ли да ми препоръчате таблет за около 600лв като търся да е 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типично по български започнахте да пишете не по въпроса на човека, а да му обяснявате колко е тъп и колко е по- добре ако ..... 

Честно казано, на мен ми е абсолютно все едно какво ще си вземе, ако ще и 22" таблет с 4G... Дал съм мнение, че 10" за таблет не са удобни, поне на мен, а 3G, пак за мен!, излишно оскъпява таблета, при положение, че ако има смартфон, без проблем ще си пусне Wi-Fi tethering. Освен това, колегата правилно е отбелязал, че за Viber, Skype и изобщо за разговори, по-логично е да се вземе телефон... Но типично по български, му препоръчваш таблет с 1024 x 600 резолюция и то за 400 лева... s_rox9 е предложил добра алтернатива за 280 лева или най-малкото в пъти по-добра, от твоето предложение, което типично по български явно първо е написано, след това е мислено... Поне да покриваше изискванията, които цитираш, ама не...

п.п. Колкото до това, "... 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата", ако го видя, ще умра от смях...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кои изисквания по- точно?

Ами почти всички колеги се опитахме да обясним че не са задължителни и дадох добър вариант за ползване на интернет като е на вън примерно ... това че изискванията и желанията на колегата не влизат в ценовия бюджет който той има ... Има ли смисъл да се изръси с 600 лева за нещо което може да постигне и с 300 ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, на мен ми е абсолютно все едно какво ще си вземе, ако ще и 22" таблет с 4G... Дал съм мнение, че 10" за таблет не са удобни, поне на мен, а 3G, пак за мен!, излишно оскъпява таблета, при положение, че ако има смартфон, без проблем ще си пусне Wi-Fi tethering. Освен това, колегата правилно е отбелязал, че за Viber, Skype и изобщо за разговори, по-логично е да се вземе телефон... Но типично по български, му препоръчваш таблет с 1024 x 600 резолюция и то за 400 лева... s_rox9 е предложил добра алтернатива за 280 лева или най-малкото в пъти по-добра, от твоето предложение, което типично по български явно първо е написано, след това е мислено... Поне да покриваше изискванията, които цитираш, ама не...

п.п. Колкото до това, "... 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата", ако го видя, ще умра от смях...

Типично не по български му предложих таблет според неговите изисквания( само големината е по- малка) за около 400 лв., а вие типично по български почвате да умувате какви са вашите предпочитания ( нямам нищо против тях, дори и аз имам такива, но не ги насаждам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типично не по български му предложих таблет според неговите изисквания( само големината е по- малка) за около 400 лв., а вие типично по български почвате да умувате какви са вашите предпочитания ( нямам нищо против тях, дори и аз имам такива, но не ги насаждам)

Ами не, не е по неговите изисквания, защото освен че не е 10", също така не е и GSM... Единствено 3G, на на каква цена... Резолюцията е повече от плачевна, процесор MediaTek... Не стига това, ами и 16GB... Хиляди пъти по-добре да вземе Nexus 7 (2013), та дори и Memo Pad HD7 и да ползва 3G през флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.