Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

submit

Препоръчайте таблет за около 600лв

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми препоръчате таблет за около 600лв като търся да е 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитание за екрана? За какво ще се ползва основно? Ето един от най-добрите таблети на 2013 година и то на уникална цена - 569лв. ASUS Google Nexus 7(2013) Остават пари за застраховка и калъф :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитание за екрана? За какво ще се ползва основно? Ето един от най-добрите таблети на 2013 година и то на уникална цена - 569лв. ASUS Google Nexus 7(2013) Остават пари за застраховка и калъф :rolleyes:

3G модул ? ... 10 инча ... ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G модул ? ... 10 инча ... ? 

Има си го същия модел с 3G модул, а за екрана явно не съм обърнал внимание...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Iconia tab доста ми допада. Ще се ползва за интернет основно и разговори скайп, телефон. Дали има Galaxy Tab 3 10" с 3g модул? в таблет.бг при характеристиките има 3G Module и GSM - каква е разликата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си го същия модел с 3G модул, а за екрана явно не съм обърнал внимание...

Да има го , но с 3G модул цената става 700 лв. и на горе ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно таблетите с Windows 8 имам въпрос дали ако се случи нещо ще мога да го преинсталирам (като на лаптопа)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно таблетите с Windows 8 имам въпрос дали ако се случи нещо ще мога да го преинсталирам (като на лаптопа)?

Виж сега, не е лесна работа преинсталацията. Това не е конфигурация, която идва без операционна система и ти си дръпваш пиратка от маймунда. Тоест, ако ти се занимава с рутване, можеш да го преинсталираш. ПП: А по темата: няма такова животно. Според филтъра в tablet.bg, единствения таблет с всички екстри (вкл. 3G, GSM и HDMI) е SGNote за близо 900 лева. Иначе - това Lenovo е добро, ако се откажеш от слота за сим карта.Разбира се, Note може да се намери и втора ръка - цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3G ти е мобилният нет.GSM функцията е да провеждаш разговори в GSM мрежата и честно казано, малко таблети го имат това като опция. Просто е неприсъщо да говориш през 10 инча "кютук"...Ако се откажеш от GSM-а, то нещата стават много по-лесни. Не знам и защо държиш за 10 инча, вероятно има причина. Аз лично съм фен на 7 инчовите, макар и още да не съм си взел :)За да не се повтарям с колегите, аз гласувам за Леново-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш и говорене по таблета, вземи този и му сложи този ром. Единствено размера не е 10 а 7 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, не е лесна работа преинсталацията. Това не е конфигурация, която идва без операционна система и ти си дръпваш пиратка от маймунда.

Преинсталацията на windows 8 става с натискането на един бутон. Нищо не се тегли от никъде. 

Колко да е трудно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш смартфон и сим карта на която да имаш мобилен интернет може да ползваш телефона като рутер и да си ползваш таблета чрез Wi fi а за GSM разговори по таблет ... идиотско е ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се говори през таблет... наистина е идиотско. И 10" също не го разбирам... 7" е най-удобния за таблет размер. Ползвам такъв. Гледал съм и 10" и просто не са така удобни. Ако се търси толкова голям размер, то по-добре направо лаптоп. И какво се получава?... Като махнем изискването за GSM и 10-те инча, единствения таблет който си заслужава за 600 лева е Nexus 7... Просто нито един таблет не може да му е конкуренция на Нексуса. Имам стария модел, а приятел си взе новия и е наистина страхотен. 3G за мен е напълно излишен, защото както каза и s_rox9, ще си ползваш телефона да дава интернет на таблета. Не ми се струва логично да дадеш 600 лева за таблет, да сключиш договор с оператор за мобилен интернет, а в същото време да нямаш смартфон и мобилен интернет... Ако пък 3G е нещо, без което не може, пак без конкуренция е Nexus 7 с 3G, макар и да е по-скъп. Просто за тези пари няма друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да не говорим че ако искаш устройство за да говориш , не е логично да е таблет ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се говори през таблет... наистина е идиотско. И 10" също не го разбирам... 7" е най-удобния за таблет размер. Ползвам такъв. Гледал съм и 10" и просто не са така удобни. Ако се търси толкова голям размер, то по-добре направо лаптоп. И какво се получава?... Като махнем изискването за GSM и 10-те инча, единствения таблет който си заслужава за 600 лева е Nexus 7... Просто нито един таблет не може да му е конкуренция на Нексуса. Имам стария модел, а приятел си взе новия и е наистина страхотен. 3G за мен е напълно излишен, защото както каза и s_rox9, ще си ползваш телефона да дава интернет на таблета. Не ми се струва логично да дадеш 600 лева за таблет, да сключиш договор с оператор за мобилен интернет, а в същото време да нямаш смартфон и мобилен интернет... Ако пък 3G е нещо, без което не може, пак без конкуренция е Nexus 7 с 3G, макар и да е по-скъп. Просто за тези пари няма друго.

В м*тро в събота Nexus 7 ще е 300 лева, което е супер сделка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това е стария модел, пък и цената е без ДДС. С ДДС е 358,80, което за стария не е чак толкова изгодно. Новия Nexus с 16GB е само 140 лева по-скъп. И едно уточнение за новия - няма Nexus 7 3G, има Nexus 7LTE, каквато мрежа в България все още няма, доколкото ми е известно. Стария Nexus с 3G не го виждам да се продава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се говори през таблет... наистина е идиотско. И 10" също не го разбирам... 7" е най-удобния за таблет размер. Ползвам такъв. Гледал съм и 10" и просто не са така удобни. Ако се търси толкова голям размер, то по-добре направо лаптоп. И какво се получава?... Като махнем изискването за GSM и 10-те инча, единствения таблет който си заслужава за 600 лева е Nexus 7... Просто нито един таблет не може да му е конкуренция на Нексуса. Имам стария модел, а приятел си взе новия и е наистина страхотен. 3G за мен е напълно излишен, защото както каза и s_rox9, ще си ползваш телефона да дава интернет на таблета. Не ми се струва логично да дадеш 600 лева за таблет, да сключиш договор с оператор за мобилен интернет, а в същото време да нямаш смартфон и мобилен интернет... Ако пък 3G е нещо, без което не може, пак без конкуренция е Nexus 7 с 3G, макар и да е по-скъп. Просто за тези пари няма друго.

Типично по български започнахте да пишете не по въпроса на човека, а да му обяснявате колко е тъп и колко е по- добре ако ..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега на всички ни стана ясно че колегата няма да играе кой знае какви игри а 10 " и така не разбрах защо са му , но аз предлагам един бюджетен вариант на половината цена който е достатъчно добър мисля че за да покрие изискванията на колегата ЦЪК  ... Ревю  ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегая на всички ни стана ясно че колегата няма да играе кой знае какви игри а 10 " и така не разбрах защо са му , но аз предлагам един бюджетен вариант на половината цена който е достатъчно добър мисля че за да покрие изискванията на колегата ЦЪК  ... Ревю  ... 

И кои изисквания по- точно?

Здравейте,Може ли да ми препоръчате таблет за около 600лв като търся да е 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типично по български започнахте да пишете не по въпроса на човека, а да му обяснявате колко е тъп и колко е по- добре ако ..... 

Честно казано, на мен ми е абсолютно все едно какво ще си вземе, ако ще и 22" таблет с 4G... Дал съм мнение, че 10" за таблет не са удобни, поне на мен, а 3G, пак за мен!, излишно оскъпява таблета, при положение, че ако има смартфон, без проблем ще си пусне Wi-Fi tethering. Освен това, колегата правилно е отбелязал, че за Viber, Skype и изобщо за разговори, по-логично е да се вземе телефон... Но типично по български, му препоръчваш таблет с 1024 x 600 резолюция и то за 400 лева... s_rox9 е предложил добра алтернатива за 280 лева или най-малкото в пъти по-добра, от твоето предложение, което типично по български явно първо е написано, след това е мислено... Поне да покриваше изискванията, които цитираш, ама не...

п.п. Колкото до това, "... 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата", ако го видя, ще умра от смях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кои изисквания по- точно?

Ами почти всички колеги се опитахме да обясним че не са задължителни и дадох добър вариант за ползване на интернет като е на вън примерно ... това че изискванията и желанията на колегата не влизат в ценовия бюджет който той има ... Има ли смисъл да се изръси с 600 лева за нещо което може да постигне и с 300 ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, на мен ми е абсолютно все едно какво ще си вземе, ако ще и 22" таблет с 4G... Дал съм мнение, че 10" за таблет не са удобни, поне на мен, а 3G, пак за мен!, излишно оскъпява таблета, при положение, че ако има смартфон, без проблем ще си пусне Wi-Fi tethering. Освен това, колегата правилно е отбелязал, че за Viber, Skype и изобщо за разговори, по-логично е да се вземе телефон... Но типично по български, му препоръчваш таблет с 1024 x 600 резолюция и то за 400 лева... s_rox9 е предложил добра алтернатива за 280 лева или най-малкото в пъти по-добра, от твоето предложение, което типично по български явно първо е написано, след това е мислено... Поне да покриваше изискванията, които цитираш, ама не...

п.п. Колкото до това, "... 10 инча и да може да провеждам gsm разговори през сим картата", ако го видя, ще умра от смях...

Типично не по български му предложих таблет според неговите изисквания( само големината е по- малка) за около 400 лв., а вие типично по български почвате да умувате какви са вашите предпочитания ( нямам нищо против тях, дори и аз имам такива, но не ги насаждам)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Типично не по български му предложих таблет според неговите изисквания( само големината е по- малка) за около 400 лв., а вие типично по български почвате да умувате какви са вашите предпочитания ( нямам нищо против тях, дори и аз имам такива, но не ги насаждам)

Ами не, не е по неговите изисквания, защото освен че не е 10", също така не е и GSM... Единствено 3G, на на каква цена... Резолюцията е повече от плачевна, процесор MediaTek... Не стига това, ами и 16GB... Хиляди пъти по-добре да вземе Nexus 7 (2013), та дори и Memo Pad HD7 и да ползва 3G през флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.