Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

X.S.09

Забравен код на клавиатурата NokiaAsha 201

Препоръчан отговор

Някой има ли идея как да махна кода на клавиатурата на Asha 201 (QWRTY телефон,S40 не е смартфон).

Нямам ка да въвеждам hardreset кодове , като ми е закл. клавиатурата. Четох за зелена слушалка+3+* но не става и това.

Някакви идеи? Кода е на клавиатурата,не на телефона. Сега освен за часовник и приемане на повиквания за друго не става.Че и USB нямам. Идеи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига до третата стъпка и как ще я изпълни?

Аз бих опитал да го префлашна през Phoenix. Сваляш си версията на софтуера, с която си в момента и му правиш Refurbish.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде да сваля този Phoenix и как се работи с това нещо?

Също как да разбера версията на софтуера,с който съм в момента,като не ме пуска да правя нищо,освен да приемам повиквания като ми е закл. клавиатурата и не знам паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста версии из нета, също така и кракнати. Има и доста указания за работа с програмата. Версията на софтуера ако не си я знаеш, така без достъп до телефона и до USB не се сещам как ще я научиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Update на темата: 15 лв. на сервиз и готов.

Извод: не слагайте код.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.