Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
X.S.09

Забравен код на клавиатурата NokiaAsha 201

Препоръчан отговор

Някой има ли идея как да махна кода на клавиатурата на Asha 201 (QWRTY телефон,S40 не е смартфон).

Нямам ка да въвеждам hardreset кодове , като ми е закл. клавиатурата. Четох за зелена слушалка+3+* но не става и това.

Някакви идеи? Кода е на клавиатурата,не на телефона. Сега освен за часовник и приемане на повиквания за друго не става.Че и USB нямам. Идеи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига до третата стъпка и как ще я изпълни?

Аз бих опитал да го префлашна през Phoenix. Сваляш си версията на софтуера, с която си в момента и му правиш Refurbish.

Редактирано от RefreshMe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде да сваля този Phoenix и как се работи с това нещо?

Също как да разбера версията на софтуера,с който съм в момента,като не ме пуска да правя нищо,освен да приемам повиквания като ми е закл. клавиатурата и не знам паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста версии из нета, също така и кракнати. Има и доста указания за работа с програмата. Версията на софтуера ако не си я знаеш, така без достъп до телефона и до USB не се сещам как ще я научиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.