Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

http://fr.pcpartpicker.com/user/monzta/saved/#savedbuild_648800 

Искам да знам дали тази конфигурация е добра като за гейминг ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://fr.pcpartpicker.com/user/monzta/saved/#savedbuild_648800

Искам да знам дали тази конфигурация е добра като за гейминг ?

Процесора не е за това дъно, просто няма да ти свърши работа. Ако беше Z77 чипсет вече щеше да е друг въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора не е за това дъно, просто няма да ти свърши работа. Ако беше Z77 чипсет вече щеше да е друг въпроса.

Сега как е ?: http://fr.pcpartpicker.com/user/monzta/saved/#savedbuild_648826

Редактирано от NinjjaStylle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така вече е добре, но на мястото на това видео примерно се взима:

SAPPHIRE DUAL X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така вече е добре, но на мястото на това видео примерно се взима:

SAPPHIRE DUAL X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST

Мисля да оставя тази.

П.П. Благодаря за бързите оговори :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното,макар и Z77,e орязано откъм клок (и други) функции и не бих го препоръчал за 3570К (ще го клокне до 4.2-4.3ГХз,при късмет),охладителят също е слаб за този процесор,а кутията е тясна за висок кулер и лошо се оправят кабелите с нея.За 3570-бива,но моето предложение е да вземеш Z77 D3H или Z77X D3H,CM Hyper 212EVO-кулер и Tt MS-I или FD 3000-кутия,ако ще е 3570К.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение от мен с Haswell архитектура, по добра видео карта и по добра кутия:

BB код:

Обща стойност - 1 346.27 лв. с ДДС
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://fr.pcpartpicker.com/user/ev0lut1on/saved/#savedbuild_648857

Кутия - по твой избор.

Редактирано от Evolutionn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъната като тези са с повече слотове ,така че слагай смело 2Х4 за да се възползваш от двуканалния  режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

totkov е дал добро предложение,като изключим кулера-минимум за тези процесори-EVOто,а ако ще се заиграва с Хасуела,може EVOто дори да не е дори минимум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен ако няма да прави сериозен овърклок, няма нужда от такъв охладител. Захранването също ще е по-добре да се смени с 600 ватово corsair CX600 V2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен ако няма да прави сериозен овърклок, няма нужда от такъв охладител. Захранването също ще е по-добре да се смени с 600 ватово corsair CX600 V2.

Като няма да прави клок за какъв ще му е К проц,да си вземе 3570 за "несериозен клок"-не е основателна забележката,както и не разбрах защо да сменя захранването.По-скоро имам съмнения за кутията дали ще ги побере кулера и картата и има ли възможност за монтаж на фанове горе,но SLI не пише без да знае и бих му се доверил.Както и че цените са при румънците,които ги сменят всеки ден и сборната сума по-скоро не би била ориентир.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

харесвам corsair ,но точно тази бюджетна серия не мисля да я сложа.Щом съм сложил Extreme 4+3570k +добрия охладител,значи ще се клоква като хората.Ще бъде престъпление ако не вземе поевтинялото дъно Extreme 4 и процесора ,който сега е на промоция 404 лв

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

харесвам corsair ,но точно тази бюджетна серия не мисля да я сложа.Щом съм сложил Extreme 4+3570k +добрия охладител,значи ще се клоква като хората.Ще бъде престъпление ако не вземе поевтинялото дъно Extreme 4 и процесора ,който сега е на промоция 404 лв

Затова попитах защо 80+Bronze,528W+12 захранване да се сменя с по-скъпо (първото е на спешъл) и слабо 80+,480W+12.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.