Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,от вчера компютър ми започна да забива на всяка една игра,която пусна.

Бях пуснал CCleaner да го почисти от ненужните файлове,но не мисля че от това идва проблема.Също и дефрагментирането - но и от това не мисля че е проблемът,защото и преди съм го пускал и нямаше проблеми.

П.П- Компютърът ми не е много нов - AMD Sempron 2200+ 1.5Ghz,700mb RAM,вградена  ВК със 64 мб

Между другото игрите които забиват съм играл преди и съм нямал проблеми.Възможно ли да е от самия компютър,тоест вече да е прекалено стар(Купих го през 2005,доколкото си спомням или май беше 2004)

Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от вчера компютър ми започна да забива на всяка една игра,която пусна.

Бях пуснал CCleaner да го почисти от ненужните файлове,но не мисля че от това идва проблема.Също и дефрагментирането - но и от това не мисля че е проблемът,защото и преди съм го пускал и нямаше проблеми.

П.П- Компютърът ми не е много нов - AMD Sempron 2200+ 1.5Ghz,700mb RAM,вградена  ВК със 64 мб

Между другото игрите които забиват съм играл преди и съм нямал проблеми.Възможно ли да е от самия компютър,тоест вече да е прекалено стар(Купих го през 2005,доколкото си спомням или май беше 2004)

Какви игри играете на това чудо? Свалете някоя програма (Aida64, speccy) и дайте информация за температурите на процесор, видео, дъно и т.н..

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам,че е старо това "чудо".Скоро ще го сменям но докато събера пари искам да играя нещо.

Сега по темата:

Дънна платка 33 градуса

Процесор 42 градуса

а за видео картата не пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам,че е старо това "чудо".Скоро ще го сменям но докато събера пари искам да играя нещо.

Сега по темата:

Дънна платка 33 градуса

Процесор 42 градуса

а за видео картата не пише

За да не пише значи или няма драйвер или има проблем с видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете HWINFO32 Portable - http://www.hwinfo.com/files/hw32_426.zip

Да видиме температурата на видеокартата.След което стартирайте този инструмент -

След завършване на сканирането кликнете на View report details,след което на View full report.Ще се генерира лог файл,който го прикачете в следващият си коментар.Лога по принцип се намира в C:ProgramDataWRData

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еи оправи се - преинсталирах драйверите на видео картата и всичко си дойде на мястото.

Благодаря за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.