Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,от вчера компютър ми започна да забива на всяка една игра,която пусна.

Бях пуснал CCleaner да го почисти от ненужните файлове,но не мисля че от това идва проблема.Също и дефрагментирането - но и от това не мисля че е проблемът,защото и преди съм го пускал и нямаше проблеми.

П.П- Компютърът ми не е много нов - AMD Sempron 2200+ 1.5Ghz,700mb RAM,вградена  ВК със 64 мб

Между другото игрите които забиват съм играл преди и съм нямал проблеми.Възможно ли да е от самия компютър,тоест вече да е прекалено стар(Купих го през 2005,доколкото си спомням или май беше 2004)

Редактирано от sanyo22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от вчера компютър ми започна да забива на всяка една игра,която пусна.

Бях пуснал CCleaner да го почисти от ненужните файлове,но не мисля че от това идва проблема.Също и дефрагментирането - но и от това не мисля че е проблемът,защото и преди съм го пускал и нямаше проблеми.

П.П- Компютърът ми не е много нов - AMD Sempron 2200+ 1.5Ghz,700mb RAM,вградена  ВК със 64 мб

Между другото игрите които забиват съм играл преди и съм нямал проблеми.Възможно ли да е от самия компютър,тоест вече да е прекалено стар(Купих го през 2005,доколкото си спомням или май беше 2004)

Какви игри играете на това чудо? Свалете някоя програма (Aida64, speccy) и дайте информация за температурите на процесор, видео, дъно и т.н..

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам,че е старо това "чудо".Скоро ще го сменям но докато събера пари искам да играя нещо.

Сега по темата:

Дънна платка 33 градуса

Процесор 42 градуса

а за видео картата не пише

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам,че е старо това "чудо".Скоро ще го сменям но докато събера пари искам да играя нещо.

Сега по темата:

Дънна платка 33 градуса

Процесор 42 градуса

а за видео картата не пише

За да не пише значи или няма драйвер или има проблем с видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете HWINFO32 Portable - http://www.hwinfo.com/files/hw32_426.zip

Да видиме температурата на видеокартата.След което стартирайте този инструмент -

След завършване на сканирането кликнете на View report details,след което на View full report.Ще се генерира лог файл,който го прикачете в следващият си коментар.Лога по принцип се намира в C:ProgramDataWRData

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еи оправи се - преинсталирах драйверите на видео картата и всичко си дойде на мястото.

Благодаря за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.