Премини към съдържанието
puFi_mIx

Изписва ми ... и компа почва да лагва ..

Препоръчан отговор

Добър вечер, моля темата ако не и е мястото тук да ме извините.Днес както си играя ЦС и си слушам онлайн радио с AIMP3 плеър изведнъж почва играта да ми се движи на кадри wtf !? Гледам процесите, натоварването горе - долу нормално 40-60 % , но направо не можеше да се играе и лефтнах. В същото време и музиката почва да е на срички .. отварям Event Viewer-a и там следния ерор"The name "WORKGROUP      :1d" could not be registered on the interface with IP address "моето IP". The computer with the IP address "някво друго IP" did not allow the name to be claimed by this computer."Та някой може ли каже ко тва нещо?   :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, моля темата ако не и е мястото тук да ме извините.Днес както си играя ЦС и си слушам онлайн радио с AIMP3 плеър изведнъж почва играта да ми се движи на кадри wtf !? Гледам процесите, натоварването горе - долу нормално 40-60 % , но направо не можеше да се играе и лефтнах. В същото време и музиката почва да е на срички .. отварям Event Viewer-a и там следния ерор"The name "WORKGROUP      :1d" could not be registered on the interface with IP address "моето IP". The computer with the IP address "някво друго IP" did not allow the name to be claimed by this computer."Та някой може ли каже ко тва нещо?   :ohmy:

В локалната ви мрежа има компютър със същото име

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда, като че майкрософт са засекли нелегална бозица. Кептън, какъв е варианта да се включи комп със същото име и да изхвърли вече логнат клиент :)

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда, като че майкрософт са засекли нелегална бозица. Кептън, какъв е варианта да се включи комп със същото име и да изхвърли вече логнат клиент :)

Не го изхвърля, има проблеми с мрежата, виж съобщението!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го изхвърля, има проблеми с мрежата, виж съобщението!

Някак си, не би било допустимо въобще да съществува компютър със същата идентичност в локалната мрежа.Който до тогава явно не е съществувал. Появява се може би за пръв път, ей така от нищото и почва да дропи машината на колегата ...В това число и плейването на музиката?

Хм, дойде ми нещо на акъла...Колега. Да не въртиш още някой прозорец на виртуална машина?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някак си, не би било допустимо въобще да съществува компютър със същата идентичност в локалната мрежа.Който до тогава явно не е съществувал. Появява се може би за пръв път, ей така от нищото и почва да дропи машината на колегата ...В това число и плейването на музиката?

Не, почва да нарушава работата на мрежата, а от там и на цялата ОС :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, почва да нарушава работата на мрежата, а от там и на цялата ОС :)

И може ли да се спре това нещо? 

Хм, дойде ми нещо на акъла...Колега. Да не въртиш още някой прозорец на виртуална машина?

Не, просто играя и музиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И може ли да се спре това нещо? 

Не, просто играя и музиката.

Можете да пробвате да преименувате компютъра си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика си на интернет, да не би те нещо да бърникат. По какъв път получаваш нета? Безжична връзка има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обади се на доставчика си на интернет, да не би те нещо да бърникат. По какъв път получаваш нета? Безжична връзка ? 

С кабел съм, безжична нямам. В краен случай ще им звъня.

Можете да пробвате да преименувате компютъра си

Ще пробвам.Edit: За момента всичко се оправи. Бях сложил нета на Home Network, а сега го направих на Public и за момента няя проблеми. Благодаря на всички! :)

Редактирано от puFi_mIx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кабел съм, безжична нямам. В краен случай ще им звъня.

Ще пробвам.Edit: За момента всичко се оправи. Бях сложил нета на Home Network, а сега го направих на Public и за момента няя проблеми. Благодаря на всички! :)

Имай предвид, че публичната мрежа е с ограничени възможности, и може да имаш някои проблеми. Най-добре си я върни я на домашна мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че публичната мрежа е с ограничени възможности, и може да имаш някои проблеми. Най-добре си я върни я на домашна мрежа.

От как съм на Win 7 все на Public си го правя и до сега не съм имал проблем. Зa к'во го бях направил Home идея нямам :DЗа какви проблеми става дума, например? Най-много с чука и полет от 8-я етаж ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.