Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От вчера изпитвам проблеми с логването в скайп става въпрос за грешката I/o disk error гледах написаното решение на проблема в сайта на скайп и не подейства, пробвах още 10 различни начина, част от който получих от форума на скайп и пак ми излиза така

post-333950-0-90497900-1384069664_thumb.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skype не може да пише по вашия системен диск. В/И значи вход-изход. Поправете диска с инструменти от системата (Почистване на диск, Дефрагментиране, Сканиране за грешки и др.).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера изпитвам проблеми с логването в скайп става въпрос за грешката I/o disk error гледах написаното решение на проблема в сайта на скайп и не подейства, пробвах още 10 различни начина, част от който получих от форума на скайп и пак ми излиза така

https://support.skype.com/en/faq/FA10143/why-do-i-get-a-disk-i-o-error-when-i-try-to-sign-in-to-skype-for-windows-desktop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.