Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Някой знае ли как мога да изчистя хронологията от чата на скайп. Става въпрос за телефонната версия за андроид. Никъде не излиза опция да изтрия чата. Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тук се описва как би могло да стане, но това включва затриване на хронологията и от компютър.

Иначе си мисля, че би могло да стане и ако се изтрият файловете под следната директория на телефона (поне при мен е така на Android 4.3):

/data/data/com.skype.raider/files/<скайп_име>/chatsync/

... но първо, че това изисква root достъп, и второ, че няма гаранция, че няма пак да се синхронизират (Skype е порядъчно упорито и своеволно парче софтуер).

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тук се описва как би могло да стане, но това включва затриване на хронологията и от компютър.

Иначе си мисля, че би могло да стане и ако се изтрият файловете под следната директория на телефона (поне при мен е така на Android 4.3):

... но първо, че това изисква root достъп, и второ, че няма гаранция, че няма пак да се синхронизират (Skype е порядъчно упорито и своеволно парче софтуер).

Ще опитам благодаря

:) ще опитам, благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Стоименовввв
      Отново искам да попитам - явно никой не знае отговора... Използвам пачната версия на Скайп, 5.5 , когато лаптопа и отсрещния човек сме на различен интернет, се разпада разговора, когато сме на един Интернет , скайпа върви идеално. Може ли някой да ми отговори каква може да е причината ? Една приятелка изтегли пача, звънна си и всичко е нормално при нея...
    • от midway
      Здравейте, от тази сутрин имам проблем с влизането в скайп, след въвеждане на парола (по принцип се 'логва' автоматично с пускане на програмата) ми излезе това:

Пробвах да влезна през сайта (https://www.microsoft.com), там ми излиза подобно съобщение:

Когато кликна на "Аз съм възрастен. Защо виждам това?" ми иска дата на раждане, въвеждам я и за потвърждение ми изисква кредитна карта:

• от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.