Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kristian Georgiev

Избор на Стерео Тонколони

Препоръчан отговор

Искам да ми помогнете с избор на тонколони, които да не са 5.1, а стерео. Ще се използват за музика. Искам да ми препоръчате нещо мощно и "гърмящо" до 700лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За "мощно и гърмящо" вземате уредба със колкото се може повече ватове. Има и такива с допълнителен субуфер.

Даже може да Ви останат и още парички.

Качественият звук е друга бира. Например: усилвател + тонколони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че имаш амп - Jamo S-626 / S606. Ще ти надуят главата, майтап няма. За мен тези колони са перфектните за цената си, аз в хола си слушам S606, като комшиите през 2-3 къщи искат не искат, слушат и те !  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението от горния пост за Jamo S 606 е много добро /аз също имам едини такинва/ колоните са добри даже без намеса във филтрите им/аз съм направил леки подобрения във филтрите за по-добро/. Трябва ти и един транзисторен усилвател 2Х100 вата втора употреба за към 200 лв. и си готов. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.