Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, мой приятел обмисля тези дни да си вземе компютър до около 600 лева, основно ще се използва за игра на покер, за това не мисля че му е нужна отделна видео карта, но вие преценете. Конфигурацията НЕ включва монитор и периферия а само самия компютър. Няма да се използват части от предишния му компютър. Той се е насочил към сглобен нещо като този http://www.emag.bg/nastolen-kompjut-r-serioux-action-v8b-s-procesor-intelr-pentiumr-dual-core-g2030-3ghz-4gb-500gb-amd-radeon-6570-2gb-seriouxactionv8b/pd/DJ9QXBBBM/ ,

но аз му предлагам да го вземе на части и да му го сглобят още в магазина. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз му предлагам нещо такова, а може ли да предложите нещо с платформа АМД просто за съпоставка. :)

Редактирано от Izxod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз му предлагам нещо такова, а може ли да предложите нещо с платформа АМД просто за съпоставка. :)

Обща стойност - 608.88 лв. с ДДС
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Име на продукта Бр. Ед. цена Общо AMD A8-6600K X4/3.9GHZ/FM2/BOX 1 211.83 лв. 211.83 лв. 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 1 64.06 лв. 64.06 лв. NJOY 450RGE 450W Active PFC 1 65.24 лв. 65.24 лв. 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX 1 107.52 лв. 107.52 лв. FD CORE 1000 MICRO ATX USB3 BL 1 63.55 лв. 63.55 лв. ASROCK FM2A88M EXTREME4+ /FM2 1 116.93 лв. 116.93 лв. Междинна стойност: 629.14 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 12.96 лв. Обща стойност: 616.18 лв. с ДДС

ПП

Проца в емаг е с 30 кинта по евтин: 

A8 X4 6600K Редактирано от zlinaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK FM2A88M EXTREME4+ /FM2

2G DDR3 1600 SILICON POWER - x2

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Количка

+

Toshiba 1TB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3.0

AMD A8 X4 6600K, 3.90GHz, Socket FM2, Box

Cooler Master GX Bronze, 450W

Обща стойност: 610.22 лв. с ДДС като хард диска, процесора и захранването са с безплатна доставка!

Дъното е напълно достатъчно откъм възможности и разполага с 4 слота за памет. А засега 4GB ще са достатъчни за такъв тип система - 2x2GB(за да работи в двуканален режим). Също така дънцето предлага и ъпгрейд с новите "Steamroller" процесори за FM2+ за в бъдеще. Кутията е качествена за парите си с включени два вентилатора и се вписва идеално в бюджета. Предполагам че 1TB хард би трябвало да е достатъчен като обем. Процесор с 4 "ядра". А разликата между него и A10(AMD A10 X4 6700,6800K) серията е във вградената графика която графика в случая е достатъчна дори и за игри от 2013г. на ниски детайли. Предостатъчно и качествено захранване което идва с 5 години гаранция и без рязани защити!

Поздрави и успех с избора!

ПП: Ако е нужна и записвачка тогава общата сума ще скочи с 26 лв. -  DVD записвачка Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS, SATA, Черна, Bulk

Предложил съм тази памет защото 2GB-овата плочка работи на по стегнати тайминги(CL9, 1.5V - фабрично според сайта на производителя) за разлика от другите по 2GB които са CL11 или 4,8GB-овата плочка от тази памет които са също CL11.

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.