Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, мой приятел обмисля тези дни да си вземе компютър до около 600 лева, основно ще се използва за игра на покер, за това не мисля че му е нужна отделна видео карта, но вие преценете. Конфигурацията НЕ включва монитор и периферия а само самия компютър. Няма да се използват части от предишния му компютър. Той се е насочил към сглобен нещо като този http://www.emag.bg/nastolen-kompjut-r-serioux-action-v8b-s-procesor-intelr-pentiumr-dual-core-g2030-3ghz-4gb-500gb-amd-radeon-6570-2gb-seriouxactionv8b/pd/DJ9QXBBBM/ ,

но аз му предлагам да го вземе на части и да му го сглобят още в магазина. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз му предлагам нещо такова, а може ли да предложите нещо с платформа АМД просто за съпоставка. :)

Редактирано от Izxod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз му предлагам нещо такова, а може ли да предложите нещо с платформа АМД просто за съпоставка. :)

Обща стойност - 608.88 лв. с ДДС
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Име на продукта Бр. Ед. цена Общо AMD A8-6600K X4/3.9GHZ/FM2/BOX 1 211.83 лв. 211.83 лв. 4GB DDR3 1600 GEIL /BULK 1 64.06 лв. 64.06 лв. NJOY 450RGE 450W Active PFC 1 65.24 лв. 65.24 лв. 1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX 1 107.52 лв. 107.52 лв. FD CORE 1000 MICRO ATX USB3 BL 1 63.55 лв. 63.55 лв. ASROCK FM2A88M EXTREME4+ /FM2 1 116.93 лв. 116.93 лв. Междинна стойност: 629.14 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 12.96 лв. Обща стойност: 616.18 лв. с ДДС

ПП

Проца в емаг е с 30 кинта по евтин: 

A8 X4 6600K Редактирано от zlinaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK FM2A88M EXTREME4+ /FM2

2G DDR3 1600 SILICON POWER - x2

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

Количка

+

Toshiba 1TB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3.0

AMD A8 X4 6600K, 3.90GHz, Socket FM2, Box

Cooler Master GX Bronze, 450W

Обща стойност: 610.22 лв. с ДДС като хард диска, процесора и захранването са с безплатна доставка!

Дъното е напълно достатъчно откъм възможности и разполага с 4 слота за памет. А засега 4GB ще са достатъчни за такъв тип система - 2x2GB(за да работи в двуканален режим). Също така дънцето предлага и ъпгрейд с новите "Steamroller" процесори за FM2+ за в бъдеще. Кутията е качествена за парите си с включени два вентилатора и се вписва идеално в бюджета. Предполагам че 1TB хард би трябвало да е достатъчен като обем. Процесор с 4 "ядра". А разликата между него и A10(AMD A10 X4 6700,6800K) серията е във вградената графика която графика в случая е достатъчна дори и за игри от 2013г. на ниски детайли. Предостатъчно и качествено захранване което идва с 5 години гаранция и без рязани защити!

Поздрави и успех с избора!

ПП: Ако е нужна и записвачка тогава общата сума ще скочи с 26 лв. -  DVD записвачка Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS, SATA, Черна, Bulk

Предложил съм тази памет защото 2GB-овата плочка работи на по стегнати тайминги(CL9, 1.5V - фабрично според сайта на производителя) за разлика от другите по 2GB които са CL11 или 4,8GB-овата плочка от тази памет които са също CL11.

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.