Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изгорих си старата видеокарта поради невнимание. Дъното ми е  645max n1996 , въпроса ми е дали ако го купя това видео http://prodavalnik.com/videokarta-nvidia-xfx-geforce-7900-gs-agp-512mb-i35111727  ще тръгне на посоченото дъно.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изгорих си старата видеокарта поради невнимание. Дъното ми е  645max n1996 , въпроса ми е дали ако го купя това видео http://prodavalnik.com/videokarta-nvidia-xfx-geforce-7900-gs-agp-512mb-i35111727  ще тръгне на посоченото дъно.Благодаря предварително

Би трябвало да тръгне, но въпроса е поради каква причина "горите" видеокартите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре щом ще стане я взимам. Понеже компютъра ми има проблем и като го го изключа директо от захранването и след това не може да се включи. Решението - вадя видеокартата и го пускам без видео около 3 секунди след това го гася от копчето, понеже ме мързеше да я изкарам нацяло само изкарах едната част на картата (половината беше искарана а другата половина в слота) включих така и замириса зверски на бакелит. Видеото си отиде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре щом ще стане я взимам. Понеже компютъра ми има проблем и като го го изключа директо от захранването и след това не може да се включи. Решението - вадя видеокартата и го пускам без видео около 3 секунди след това го гася от копчето, понеже ме мързеше да я изкарам нацяло само изкарах едната част на картата (половината беше искарана а другата половина в слота) включих така и замириса зверски на бакелит. Видеото си отиде.

Мързела е велико нещо... Така можете да изгорите и видеото и агп слота и цялото дъно със захранването, хардовете и всичко... Имайте го на ум.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале... Щом като компа имал проблем със захранването, защо не се опитате да го отстраните.

Като не си поставил пиновете до края или си я обърнал наобратно, си окъсил картата/липсваща връзка със други компоненти на дъното/разместени места на пиновете ! Човек, ти знаеше ли, че заради това нещо можеше да си изгориш дъното и PCI и AGP слотовете ? Даже и процесора можеше да си замине, ако беше направил същото със рам-платките !

Мързела е велико нещо... Така можете да изгорите и видеото и агп слота и цялото дъно със захранването, хардовете и всичко... Имайте го на ум.

Всъщност мързела наистина е велико нещо ! Той е двигател на прогреса ! Заради него са измислили пералните, съдомиалните и всичките уреди спестяващи работата на човека.

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм се ориентирал към тази http://prodavalnik.com/video-karta-ati-radeon-x700-i32885389 защото е по евтина , а и няма смисъл да инвестирам повече в тоя комп. Вие как ще коментирате видеокартата , дали ще стане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм се ориентирал към тази http://prodavalnik.com/video-karta-ati-radeon-x700-i32885389 защото е по евтина , а и няма смисъл да инвестирам повече в тоя комп. Вие как ще коментирате видеокартата , дали ще стане ?

Няма да стане тази. Защо ли? Еми, защото не е същия слот като на твоя компютър. Търси AGP 4x или 8x видео карта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден !!! Вчера си поръчах видеокарта Nvidia GeForce7600GS и преди малко пратката ми дойде На външен вид картата изглежда почти неизползвана,вентилатора и ребрата блестят никъде няма прах и т.н. ... Обаче забелязах,че точно до перката има една букса за допълнителен кабел от захранването Ще ви прикача снимка да видите точно за кой кабел става въпрос !!! Та въпроса ми е ... ще работи ли нормално видеокартата ако този допълнителен кабел не е свързан към нея ? - Мерси Предварително на тези които могат да помогнат !!! Снимката : http://prikachi.com/images.php?images/249/8072249K.jpg
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет )
      Наскоро си смених старата видеокарта с малко по-нова ... всичко си бачка отлично само едно нещо ме мъчи и не мога да разбера защо така пише
      Значи ... видеокартата е Nvidia 7300GT agp ... обаче когато дам на разделителна способност на екрана -> разширени настройки ... и там където излиза прозорчето Адаптер ... на реда където пише Тип на чипа ми показва,че е Nvidia 7600GS Някой има ли няква идея,защо така пише ... може би някъв бъг от Windows-a  

• от xXx*Triple*xXx
      Здравейте всички .. днес си купих една видеокарта,преди малко я сложих всичко си е на 6,и драйверите се инсталираха,реснах компа и пуснах Cs 1.6 но ми дава няква грешка незнам какво да правя ...
      вижте ко ми пише ;хх

• от djani1
      Здравейте
      Имам малък проблем с видеокартата.Значи когато температурата и стане около 50 градуса,вентилаторите се пускат на макс,дори когато не играя игри.
      Преди нямах такъв проблем,видеокартата е Gainward GTX260 896MBhttp://www.gainward....apro.php?id=106
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.