Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди 2 дни си купих Alcatel 2005 от заложна къща.Проблема е че,като си кача игри,чрез USB ми излиза въпросителен знак.Пробвах във всякакъв формат jar,jad,apk... но на всичко ми излиза ,,?,,

В менюто има иконка ,,Игри,, като я отворя ми пише ,,Трябва да изтеглите приложението първо.Изтеглете го сега?,, Натискам ОК.После излиза ,,Изтеглянето може да начисли такси за данни,желаете ли да продължите?,,Натискам пак ОК и ми излиза ,,Връзката е неуспешна,,.Може ли малко помощ.До сега не съм имала от по модерните модели телефони и не съм работила с Алкатели а с Нокия и затова не разбирам много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На стария ми Samsung номера беше след като сложа файловете в именувана папка за съответната игра трябваше да извадя сим картата и да въведа някакви фабрични кодове (намерени в интернет) и чак тогава ми показваше играта в списъка. При този модел на Alcatel не знам как е, но е възможо да е подобна процедурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 2 дни си купих Alcatel 2005 от заложна къща.Проблема е че,като си кача игри,чрез USB ми излиза въпросителен знак.Пробвах във всякакъв формат jar,jad,apk... но на всичко ми излиза ,,?,,

В менюто има иконка ,,Игри,, като я отворя ми пише ,,Трябва да изтеглите приложението първо.Изтеглете го сега?,, Натискам ОК.После излиза ,,Изтеглянето може да начисли такси за данни,желаете ли да продължите?,,Натискам пак ОК и ми излиза ,,Връзката е неуспешна,,.Може ли малко помощ.До сега не съм имала от по модерните модели телефони и не съм работила с Алкатели а с Нокия и затова не разбирам много.

Здравей! Пробвай от тук.         http://chomikuj.pl/Omnitrix/Alcatel+2005/gry   файловете за телефона са vxp   Свали фаиловете на компа си, след това ги копираи на телефона си чрез usb кабела в папка получено или мисля че беше recerved и после си правиш нowа папка например игри и ги местиш там и разцъкваш на воля :). Пс. трябва да имаш карта памет .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.