Премини към съдържанието
juventus_fen

RQ:Информация за цирк "Монте Карло"

Препоръчан отговор

този цирк е сега в младост 1 ! някой моеж ли да ми каже какви са цените и от колко часа са прожекцийте утре (неделя.16.април) ? благодаря предварително ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз живея на 3 спирки от там и някои познати са ходили. Казаха ми че не е нещо особено, но ако ходиш по-добре е на вечерното представление (има от 16:30 и 19:30). Така и така всички го правят може да спреш на паркинга на Билла. Има 2 слепи тигъра и май това е :) Не лошо като идея да разнообразиш малко или да идеш с гаджето. Айде от мен весело прекарване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз живея на 3 спирки от там и някои познати са ходили. Казаха ми че не е нещо особено, но ако ходиш по-добре е на вечерното представление (има от 16:30 и 19:30). Така и така всички го правят може да спреш на паркинга на Билла. Има 2 слепи тигъра и май това е :) Не лошо като идея да разнообразиш малко или да идеш с гаджето. Айде от мен весело прекарване!

Хъх... комшия ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и аз така , ама за тая вечер бяха взети всички билети да му се невиди !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.