Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Atanas1994

Проблем с отварянето на D-то

Препоръчан отговор

Проблема ми е от няколко дни насам , когато влезна в "My Computer" папка "D:" преди да натисна някоя папка дали папката с някой филм , снимки и тн ми бъгва не мога нищо да правя даже и Х-а не мога да натисна , налага се да използвам "ctrl,alt i delete" , за да се махна от там или евентуално "restart" , та въпроса ми е някой знае ли от какво може да бъде това , или да му се е случвало подобно да сподели ,че вътре имам важни неща които не мога да ги отворя . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пусни едно търсене на скрити файлове thumbs.db и autorun.inf и затрий всичките пусни проверка за вируси и направи скандиск (chkdsk /f /v d:)... направи в експлорер фалковете да се виждат в list, вместо картинк, икони или детайли. ако не стане деинсталирай кодеците за филми и си инсталирай плеър с вградени кодеци. такива плеъри са kmplayer/daum/pot vlc-player и smplayer, НЕ са такива bsplayer, gom, power dvd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога да ги открия тези неща ,които искате да направя някой ще може ли да ми помогне с по-подробно описание , и къде да ги търся по точно . Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни HDTune може да имаш лош сектор, на мен така ми беше станало на C-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключи Thumbnail View от Folder Options, като начало.

И дай информация за хардуера, и с каква операционна система си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.