Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Пиша Ви, поради причината, че се колебая кой лаптоп да избера.Надявам се да ми помогнете, като споделите вашите мнения за съответните модели, както и ме интересува какво мислите за самите марки. Благодаря предварително! :)

Моделите са следните:

1. Lenovo G500

Процесор:  Двуядрен Intel Pentium 2020M 2.40 GHz

ОС:  Windows 8

Дисплей:  15.6 инча / 39.62 см 1366×768 Лъскав LED

RAM памет:  8GB DDR3

Хард диск:  1TB (1000GB) 5400rpm SATA

Видео карта:  AMD MOBILITY™ Radeon® HD 8570M с 2GB DDR3 собствена памет

SSD:  8GB

2. HP Pavilion g6

Процесор: Intel Core i5-3230M 2.60 GHz, 3 MB cache - Рам памет: 8192MB (2 x 4 GB) 1600MHz - Хард-диск: 1000GB 5.4krpm, SATA - Дисплей: 15,6 инча BrightView (лъскав) с икономична LED технология за по-реалистично изглеждащи цветове, 1366×768 - Видео карта: ATI-AMD Radeon HD 7670M с 1GB DDR3 собствена памет - Оптично устройство: DVD Super Multi - Безжична карта: Wi-Fi a/b/g/N, Bluetooth -Мрежова карта: 10/100/1000 с RJ-45 конектор - Високоговорители: Altec Lansing with Dolby Advanced Audio -Аудио портове: 2х жак за слушалки, жак за микрофон - Видео портове: VGA, HDMI - Портове: 2x USB 3.0 – до 10 пъти по-бързи от USB 2.0 и напълно съвместими с него, 1x USB 2.0 - Card reader: Secure Digital & MMC -Операционна система: Windows 8 64bit -Батерия: 6-клетъчна Li-Ion с издръжливост до 3 – 3.30 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Сподели максималния бюджет! От горните 2 леновото е по-добрия избор!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата модела не струват! Марките Lenovo и HP са добри, но конкретно тези серии (G на леноново и повилионите на HP) са най голямата грешка на съвременната техника. Кожи какъв е бюджета и за какво ще се ползва основно машината и ще ти предложим нещо по добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета ми е 800-900 лв. Лаптопа ще го използвам основно за филми, интернет и игри, като GTA4 или Call of Duty: Modern Warfare 3, Fifa 13, като смятам да наблегна на Фифата и ЦС. :D  Не съм геймър, но искам компютърът да може да подкара някоя по - новичка игричка, не последните заглавия, естествно. :D

Редактирано от campioni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е хубав вариант за тези пари:

- Asus K56CB GT740

Също и това:

- Dell Inspiron 3521 , макар че ако ти се дава малко отгоре - аз бих заложил на това: Dell Inspiron 3521 8GB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.