Премини към съдържанието
jelezen

Търся програмата, с която е правен tutorial-а от uroci.com

Препоръчан отговор

Ами предполагам, че е правен с някоя програма, която прави видео файлове от десктопа като Camtasia Studio и после е енкодиран във .SWF с Macromedia Flash, например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да се прави и с Instant Demo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е използван Photoshop ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите, ако не и най-добрата - TurboDemo

Впечатляваща е страницата с клиенти на програмата - http://www.turbodemo.com/eng/references.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така , последно с коя програма са правени ? Ам с коя става най - малки като размер (кб) и коя е най - добрата от тези 4-5 програми, които изброихте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мили господа. Туториалите на uroci.com се правят с Macromedia Captivate (повече - на официалната страница на Macromedia). :) Никой от присъстващите не печели наддаването. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stalik знам за тази програма , но като се направят с нея стават много големи , някъде към 1-2-3 мегабайта, имаш ли някаква представа как се смаляват? Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Stalik знам за тази програма , но като се направят с нея стават много големи , някъде към 1-2-3 мегабайта, имаш ли някаква представа как се смаляват? Мерси предварително :speak:

Това вече не знам. Може да използват някакъв плъгин, може просто да са направили изображенията нискокачествени gif-чета... Не знам. Идея нямам. Не съм работил много с тази програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.