Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпросът ми е значи направих си на една игра един пач , обаче ми изписва Unable to Save и Error на програмата която инсталирам пача смисъл с копче attach го инсталирам , само че изписва error. Проблема бе решен когато папката на пача и на играта , и на папката Save на играта всичко се оправи след като махнах отметката read only от properties   , но въпросът ми е дали сега след като съм ги махнал от read-only дали е изчезнал някой фаил от пача и проблем ли е това след като съм ги махнал от read - only дали всичко с пача ще е както трябва? 

Редактирано от Heline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква програма, в какви директории, коя игра, каква OS, какво изобщо... ?

Задай си въпроса като хората, ние как точно се очаква да гадаем на сляпо?

А генерално - пачвай си, върни Read-only flag-a, мирна ти глава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква програма, в какви директории, коя игра, каква OS, какво изобщо... ?

Задай си въпроса като хората, ние как точно се очаква да гадаем на сляпо?

А генерално - пачвай си, върни Read-only flag-a, мирна ти глава.

ПЕС 13 WIN 7 до колкото ако върна read - only пак всичко ще отиде по дяволите. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПЕС 13 WIN 7 до колкото ако върна read - only пак всичко ще отиде по дяволите. :)

И може ли да обясниш защо ще отиде по дяволите? Каква е целта на този пач, какво пачваш?

Предполагам е някакъв конфигурационен файл, щом като е бил read only, явно в него се съхраняват някакви настройки. Потърси из нета дали нямаш възможност да добавиш друг такъв (нещо от рода на нов ред "exec yourfile.cfg" или нещо такова). Иначе няма логика ако го направиш само за четене да ти заминават нстройките...

Редактирано от XARXiUS (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И може ли да обясниш защо ще отиде по дяволите? Каква е целта на този пач, какво пачваш?

Предполагам е някакъв конфигурационен файл, щом като е бил read only, явно в него се съхраняват някакви настройки. Потърси из нета дали нямаш възможност да добавиш друг такъв (нещо от рода на нов ред "exec yourfile.cfg" или нещо такова). Иначе няма логика ако го направиш само за четене да ти заминават нстройките...

Не сега нищо не заминава , тва е пач на дадена игра файлове когато не е read only заминават настройките пачвам игра какво да е аз съм го обяснил ... :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сега нищо не заминава , тва е пач на дадена игра файлове когато не е read only заминават настройките пачвам игра какво да е аз съм го обяснил ... :D

Обяснил си, да, че пачваш игра. Играта, като всеки друг софтуер, се състои от разни файлове, нали знаеш? Различните файлове се третират различно. Затова и зададох въпроса си в предния ми пост, но... да, като гледам няма да се разберем. Ако "сега нищо не заминава" какъв е смисъла на питането ти?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почувствах се глупав, докато ти четях въпроса.

Read only чете, а не изпълнява, как очакваш да върши нещо.

Пачовете променят, това им е функцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.