Премини към съдържанието
crazymonster

Защо игнорира ipn.php?

Препоръчан отговор

https://github.com/Quixotix/PHP-PayPal-IPN

Става дума за вграждане на PayPal плащане. Обаче има странен проблем, който не мога да фиксна.

Плащането е коректно, но проблемът е при съхраняването в бд-то на данните. Просто IPN не праща данните!? Има документация и я схванах, но IPN не праща данните след приключване на поръчката.Явно проблем прави файлът ipn.php, тъй като вътре е пращането на заявката към БД-то, респективно и данните за плащането, получени от PayPal.

В хисторито на Ipn на Paypal ги има всички поръчки. Статусът е "sent". Paypal прави заявка към ipn.php

Когато правя превод и когато дойде време за обратно пренасочване към сайта ми (10те секунди) и ми дава този бъг (но и ме препраща към success.php):Although this page is encrypted, the information you have entered is to be sent over an unencrypted connection and could easily be read by a third party.Are you sure you want to continue sending this information?

По мое наблюдение, след като натисна да продължи с изпращането на данините, тогава Paypal прави заявка към ipn.php, но резултат няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.