Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Merkurial

Проблем с Street Legal Racing:Redline

Препоръчан отговор

Здравеите, значи направих си един двигател, но проблема ми е, че като искам да тествам двигателя или искам да карам ми излиза надпис гласящ: "You can't test the engine because the engine is not working conditional. the static compression is to(тук думата е отразана и не знам какво пише) in the engine. Not more than 22,1:1 is allowed. adjusting the air/fuel mixture ratio or lowering compression by replacing cylinder head(s) con(отрязано) rods or pistons." Моля помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква резолюция я играеш, че думата е отрязана ? И каква ти е резолюцията на екрана ? Дори и от най- малката дума, може да има значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква резолюция я играеш, че думата е отрязана ? И каква ти е резолюцията на екрана ? Дори и от най- малката дума, може да има значение.

Не е заради резолйцията. Проблемът е в играта. Или е от двигателя (който е напълно готов за употреба) или е от нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, добре де, дай поне една снимка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, добре де, дай поне една снимка....

Eто снимка http://prikachi.com/images.php?images/578/6747578E.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.