Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
dhamitak

Изчезнали записи от СамсунгГрандДуос

Препоръчан отговор

Имам СамсунгГрандДуос.Една от апликациите или приложенията,които използвам е за записване на разговори-когато ме търсят,както и когато аз набирам!До в паметта на телефона имах всички папки със записи по дати.Днес ми изчезнаха без нищо да съм правил,останаха само 4.Едно десетина папки ги няма.Как да си root - на телефона или може и без root и какво приложение или апликация ми трябва,за да се възстановят?Много Ви благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам СамсунгГрандДуос.Една от апликациите или приложенията,които използвам е за записване на разговори-когато ме търсят,както и когато аз набирам!До в паметта на телефона имах всички папки със записи по дати.Днес ми изчезнаха без нищо да съм правил,останаха само 4.Едно десетина папки ги няма.Как да си root - на телефона или може и без root и какво приложение или апликация ми трябва,за да се възстановят?Много Ви благодаря предварително!

във вътрешната памет ли са или на SD карта. И каква връзка има поста ви с Igo?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се-понеже видях в темата за Самсунг Гранд и не забелязах,че има нещо друго,което обхваща!За вътрешната памет става дума!Предварително Ви Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се-понеже видях в темата за Самсунг Гранд и не забелязах,че има нещо друго,което обхваща!За вътрешната памет става дума!Предварително Ви Благодаря!

Хм, тогава нещата стават много сложни. Има специални приложения, но се съмнявам че те са публично достояние... И да знаете за следващия път че: да записвате хората без да имате тяхното съгласие е противоконституционно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За записите не знам, но иначе хубавия телефон се омаза с последния ъпдейт.

Появяват се опции когато искат, включват се и изключват различни приложение от бързата лента, стоят си нотификации на дадени приложения и не могат да се премахнат по никакъв начин...

Това е масово явление при няколко човека около мен.

Язък за хубавия телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.