Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Пиятели, нуждая се от помощ!Каде мога да намеря сайт като www.hit.bg (КОЙТО ВЕЧЕ НЕ РАБОТИ)?Тоест да направя сайт с Web Page Maker и да го кача в такъв сайт за безплатни домейни.
!!!МОЛ ПОМАГАЙТЕ!!!
!!!БЛАГОДАРЯ
,ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам този сайт и съм много доволен:

www.000webhost.com

Има доста полезни екстри, даже има вграден "Website Builder".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам този сайт и съм много доволен:

www.000webhost.com

Има доста полезни екстри, даже има вграден "Website Builder".

Доволен си, защото не знаеш за дневният лимит за посещение от IP, който ако често правиш промени на сайта и искаш да го прегледаш ще бъдеш лошо изненадан, както и някаквито странни проверки за легитимност на материалите вътре, а да не говорим за това колко бавно се отваря от България. С безплатни хостове човек да не се хваща, освен може би free.bg Не съм го виждал много да шава, много е орязан, няма PHP, но като за безплатно толкова - и е относително стабилен, отваря се от БГ-то и чужбинско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо тʼва не са сайтове за безплатни домейни, а за безплатен хостинг, но както и да е.  Аз ползвам http://freehostingnoads.net/, който предлага: 

• [*]20 GB space [*]200 GB traffic [*]3 PHP Versions [*]Free Site Builder [*]POP3 Email Account [*]Host Your Own Domain [*]Free URL like You.t15.org [*]No Forced Ads

Редактирано от Остави да пуша (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Pepi Litkov
      Здравейте колеги ! Спешно ми трябва една задача написана на C++ за понеделник . Много ми е труден този език и не мога да измисля никакъв код ..Ако е възможно погледнете условието : Да се напише програма,която за дадено естествено число N да намира такава тройка числа a,b,c (естествени и c<N), за която a2+b2=c2 (двойките са степен).. Благодаря ви много предварително ! 
    • от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Mustafa Abgiov
      Имам нужда от есе на тема "Цар над пустиня"

• от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.