Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

joan02

?Безплатни домейни?

Препоръчан отговор

Пиятели, нуждая се от помощ!Каде мога да намеря сайт като www.hit.bg (КОЙТО ВЕЧЕ НЕ РАБОТИ)?Тоест да направя сайт с Web Page Maker и да го кача в такъв сайт за безплатни домейни.
!!!МОЛ ПОМАГАЙТЕ!!!
!!!БЛАГОДАРЯ
,ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам този сайт и съм много доволен:

www.000webhost.com

Има доста полезни екстри, даже има вграден "Website Builder".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ползвам този сайт и съм много доволен:

www.000webhost.com

Има доста полезни екстри, даже има вграден "Website Builder".

Доволен си, защото не знаеш за дневният лимит за посещение от IP, който ако често правиш промени на сайта и искаш да го прегледаш ще бъдеш лошо изненадан, както и някаквито странни проверки за легитимност на материалите вътре, а да не говорим за това колко бавно се отваря от България. С безплатни хостове човек да не се хваща, освен може би free.bg Не съм го виждал много да шава, много е орязан, няма PHP, но като за безплатно толкова - и е относително стабилен, отваря се от БГ-то и чужбинско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо тʼва не са сайтове за безплатни домейни, а за безплатен хостинг, но както и да е.  Аз ползвам http://freehostingnoads.net/, който предлага: 

• [*]20 GB space [*]200 GB traffic [*]3 PHP Versions [*]Free Site Builder [*]POP3 Email Account [*]Host Your Own Domain [*]Free URL like You.t15.org [*]No Forced Ads

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.