Премини към съдържанието
icemans

Търся Vanilla ice - ice ice baby - saxophone version

Препоръчан отговор

Пиша "Saxophone version" защото не знам точно как да го опиша. Имаше преди години лек ремикс на оригинала с прибавено звучене като на саксофон в края на песента. Не знам колко от вас го помнят, но как ли не го търсих в нета и не можах да го намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=XuPxMEWXWskИма саксофон, ама не е малко редакцията.

Редактирано от _vl@di_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О не, това е много далече от истината :) Версията за която говоря си направо като оригинала - само дето мисля, че само в края се чуваше нещо като сакс, даже не съм сигурен дали е точно саксофон, но по бегли спомени е нещо такова. По-скоро ако някой го е слушал преди много време ще се сети за какво говоря. Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста ремикси прослушах преди да пусна темата. Тези линкове към резултати от разни търсачки не ме устройват особено поради факта, че вече се изчерпах да прослушвам какво ли не. Надявам се поне някой, ако се сеща за какво говоря, да удари едно рамо - как може да се търси това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.