Премини към съдържанието
Stanislav Mladenov

Проблем с програма за прехвърляне на видеокасети!

Препоръчан отговор

Здравейте искам да споделя,следния проблем който имам!Той е...преди няколко месеца си купих тв тунер, http://www.prolink.com.tw/style/frame/templates15/news_detail.asp?lang=2&customer_id=1470&name_id=36162&content_set=color_5&Directory_ID=0&id=7690   ето и линка за него! с който да прехвърля няколко видеокасети.Не ползвам самата програма ,която е на тв тунера,а ползвам друга киберлинкпауър директор 8.00.Проблема ми е,че след преинсталация на компютъра ми,програмата си работеше перфектно,на високора резолюция 640х480.Минаха се 3-ри седмици след преинсталацията,и програмата започна да пропуква повреме на запис.Понякой път ако не пропукне ,се получава някакво си тррр ,незнам и аз как да го обясня по точно.Това се получава и на собствената ми програма която е с тв тунера.Със уиндолс хп съм,и съм със два хард диска,на компютъра!старият ми хард е със 110гб рам памет,а втория е 500 гб.Дори след преинстал компа по-някой път забие,и си мисля да ли не е проблема от това,че съм със два хард диска! Вие как мислите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

640x480 е много далеч от висока резолюция.

Нямаш 110ГБ Рам, а харда ти е толкова.

Слаб/стар ти е процесора, видеокартата ти не поддържа Open CL, това е причината да товари толкова и да зацепва.

Пробвай и да дефрегментираш харда, на който експортваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

640x480 е много далеч от висока резолюция.

Нямаш 110ГБ Рам, а харда ти е толкова.

Слаб/стар ти е процесора, видеокартата ти не поддържа Open CL, това е причината да товари толкова и да зацепва.

Пробвай и да дефрегментираш харда, на който експортваш.

Грешката е моя за рамта ,AMD sempron Processor 3400+ 1.81 gh.512 mb ram

За дефрагментацията на харда,ще го направя малко към края на седмицата.Ще видим какво ще стане след това.Даже ще откача единия хард

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За дефрагментацията на харда,ще го направя малко към края на седмицата.Ще видим какво ще стане след това.Даже ще откача единия хард

Направих я тази дефрагментация!дори форматирах диск д,но уви по някакъв си късмет ,успях да направя един запис без проблем.Но след това започна отначало,все едно небях правил тези неща.Днес последно дори правих възтановяване на системата.Определено в петъка махам слабия хард и оставам с по големия!Нова преинсталация и така...!Друго не остана да пробвам!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да получите конкретни препоръки би следвало да укажете какъв видео и аудио кодеци ползвате. 99.99% от преоблемите следва да се търсят в тях а не в програмата за кепчър или хардуера. Само за ориентир - за видеото - бърз лузлес кодек, а за адиото - ПСМ. Независимо от резолюцията на касетата, т.к. записът е аналогов се прави копчър с възможно най-висока резолюция при която нямаме пропуснати кадри и после след евентуална обработка и преди финалната компресия се намаля резолюцията към по-ниска.

Само за пример преди 15-на г. на Селерон 300, 256 РАМ и 80 гб. диск си свалях касети без грижи и с високо качество.

Успех.

Редактирано от KTT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да получите конкретни препоръки би следвало да укажете какъв видео и аудио кодеци ползвате. 99.99% от преоблемите следва да се търсят в тях а не в програмата за кепчър или хардуера. Само за ориентир - за видеото - бърз лузлес кодек, а за адиото - ПСМ. Независимо от резолюцията на касетата, т.к. записът е аналогов се прави копчър с възможно най-висока резолюция при която нямаме пропуснати кадри и после след евентуална обработка и преди финалната компресия се намаля резолюцията към по-ниска.

Само за пример преди 15-на г. на Селерон 300, 256 РАМ и 80 гб. диск си свалях касети без грижи и с високо качество.

Успех.

Здравей КТТ! Ползвах кодеците-- за видео хвид мпг4,аудио кодеци мпег лайер-3 24000хц стерео,80 кбпс резолюция 640х480.Хвид конфигурацията ми е хвид хоме,обаче нямах проблеми след преинсталацията преди 3-ри седмици.Това се случва от минатала седмица при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.