Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

joan02

Стана нещо с моите слушалки

Препоръчан отговор

Здравейте!От както ми преинсталираха компютъра тонколоните и слушалките ми с вграден микрофон не ми работят!!!Как да постъпя!!!

!!!Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди при този, дето ти е преинсталирал компютъра, да ти качи драйвера на звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от El Shaarawy92
      Здравейте! Имам следният проблем. Когато пусна някои приложения на Google (Google Play, Google Docs, Google Services) се минимизират и просто не мога да работя с тях или пък ми излиза error - за съжаление com.google.android.apps.docs спря. Телефонът ми е Lenovo A328 (ANDROID 4.4.2), инсталирал съм ROM, понеже не искаше да се пуска преди 3-4 месеца, след инсталацията беше добре.
    • от Bg_gamer
      Здравейте хора.От скоро имам един дребен но дразнещ проблем.Когато играя някоя игра тя си върви добре с около 30-40 в секунда кадъра, но изведнъж кадрите падат до 5-10 за около секунда-две и най често бивам убит ако играя някой шутър .Доста неща пробвах вече като например затваряне на най-различни програми или пускане на играта чрез Game Booster, дори намалих резолюцията и графиките но нищо не помогна.Също да спомена, че наскоро смених интернет доставчика си и сега съм с 25 мегабита download скорост и 3 мегабита upload.Възможно ли е игрите да лагват заради бавния upload или защото имам някакъв проблем с модема?Преди новия интернет доставчик нямах този проблем затова си мисля че е от там.Надявам се да може да помогнете.
    • от Nikolay Hristov
      Здравейте,
      Лаптопа ми е HP G62. Преди няколко месеца започна осезаемо да загрява, а след известно време и сам да се изключва. Не можах да му открия гаранционната карта, затова реших да му купя от тези охладителните подложки... Отново загряваше, но не се стигаше дотам, че да се изключва. Доста време го ползвах така, но изведнъж започна да забива и стана много бавен... 
      Намерих гаранционната карта и го занесох на сервиз, след един месец ми го върнаха, като в "епикризата" пишеше, че проблема идвал оттам, че била силно замърсена охладителната система. Включих си в нас компютъра и първите ми впечатления са, че не загрява като преди, но продължава да е бавен и да се появяват бъгове и забивания...
      Кажете моля къде може да е проблема, възможно ли е нещо по хардуера да е изгоряло или да се е повредило и да трябва смяна, ако да какво и дали би го покривала гаранцията.

Благодаря предварително.
    • от VolvoPower
      Здравейте! Имам проблем с растежа и искам да стана по-висока (пиша от рега на брат ми). На 16 съм и си останах 153 см.
      Ако някой знае упражнения или някой начини на хранене или каквото и да е било (без някакви продукти), моля да ми каже.

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от Haskell
      Здравейте на вскички това е първата ми тема надявам се да ви хареса Какво ще е първото нещо, което бихте направили ако сте в чужда страна ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.