Премини към съдържанието
Bacho Kocho

Препоръка за смартфон между 400 и 700 лева

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Бихте ли ми препоръчали най-удачния вариант в този ценови диапазон. 

Телефонът е за жена ми - ще се ползва основно за сърфиране и снимки. Игри няма да се играят. 

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добрия избор в този ценови клас са телефоните Nexus 4 ако можеш да намериш Nexus 5 за 349 долара го вземай без да се замисляш или Samsung S 3 

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nexus 5 се намира през разни апокрифни доставчици за около и малко над 700 лв. с доставка от USA, ама гаранция - Франция. У нас все още не се намира много, а където го има е от порядъка на 850 лв. което е типично за нашите ширини, да се продават с двойно по-голяма надценка. Иначе колегата е посочил наистина най-добрите в този клас - Samsung Galaxy SIII или Nexus 4. Гледай вариантите с 16GB.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЦЪК - един колега ми го беше препоръчал този и каза че може да се смъкне цената ... телефона е много хубав 

Мисля че този телефон е единственния с такъв дисплей - 1080 x 1920  p 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията! Аз се бях спуснал към Xperia SP. Nexus има ли слот за допълнителна памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията! Аз се бях спуснал към Xperia SP. Nexus има ли слот за допълнителна памет?

Не ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този е добър, стига да не те притеснява операционната система! За сърфиране и снимки както си посочил е идеален!

Поздрави!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А "Xperia SP" с какво не Ви харесва? Хубаво телефонче, работи чудесно и ще спестите семейно някой лев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми препоръчали най-удачния вариант в този ценови диапазон.Телефонът е за жена ми - ще се ползва основно за сърфиране и снимки. Игри няма да се играят.

Аз имам малко по-друго мнение, имам предвид горната граница от 700 лева. Може да вземете за жена си телефон за около 300 лева. Например Lumia 520, a с останалите 400 лева да вземете един 32" телевизор, справка. P.S. Малко по-сериозно. Nexus 4 и 5 са опция, както писаха колегите по-горе. Аз бих взел Nexus 5. Единственото, което не харесвам при Nexus е батерията и донякъде камерата (при Nexus 5 вече е малко по-добре). Ако имате търпение, изчакайте малко и не се набутвайте със стари Андроид смартфони, от бюджетния клас или от еднодневките. Например аз си поръчах Moto X Developer Edition. Малко е над вашия бюджет, има HD екран (не е Full HD лопата) и пр. На мен ми трябва за работа при тест на мои приложения и разни други дивотии. :)

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново благодаря на всички отзовали се! 

В крайна сметка реших, че като за сефте няма да се изхвърлям и се спрях на по-нисък клас/цена. Иначе Nexus 4 наистина доминира до 700лв. 

Ориентирам се към тези три модела (не е задължително да са от същата верига): LG L9 II D605SONY XPERIA LHTC DESIRE 500

На фона на горепредложените варианти сигурно са зле, но за нуждите на жената ще са достатъчни. 

Ще се радвам да прочета мненията ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-то е добър вариант с оглед на целите, за които ще се използва, на тази цена обаче е и Galaxy S III, което малко обезсмисля според мен другите варианти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 ката за 550 лева не бях срещал но щом го има вземаи докато е на промоция ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволявам си да отворя пак темата, доколкото бюджетът е вече фиксиран - 550лв. 

Спрял съм се на LG E975 Optimus G. Превъзхожда ли го S3, нищо, че конкретното предложение на The_Reaver вече е минало цената. 

Има ли по-добри опции в тази ценова граница? 

Изискванията са същите - добри снимки, бързо браузване. Като плюс отчитам радиото (тук е моментът да отбележа, че не зная какъв звук вади въпросния телефон), което забелязвам, че вече не се поддържа в доста нови модели. 

Редактирано от Bacho Kocho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволявам си да отворя пак темата, доколкото бюджетът е вече фиксиран - 550лв. 

Спрял съм се на LG E975 Optimus G. Превъзхожда ли го S3, нищо, че конкретното предложение на The_Reaver вече е минало цената. 

Има ли по-добри опции в тази ценова граница? 

Изискванията са същите - добри снимки, бързо браузване. Като плюс отчитам радиото (тук е моментът да отбележа, че не зная какъв звук вади въпросния телефон), което забелязвам, че вече не се поддържа в доста нови модели. 

от 2 седмици имам LG Optimus G . За тази цена не очаквах такъв телефон . Очарован съм от всякъде . Снимки , качество на разговор , сглобка са номер 1 , 32 гигабайта памет , много е красив и бърз . S 3-ката на самсунг може само водичка да му носи . Няма да съжаляваш . Единственото предимство на S 3  е светкавицата при нощните снимки. Дисплея е доста по добър от конкурентните телефони . Този модел е един от най-малко проблемните на пазара за момента . Препоръчвам да прочетеш малко инфо и ще се убедиш сам . Цената му е 540 с доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.