Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

perseus

Възстановяване на презаписан файл

Препоръчан отговор

Здравейте,

Да знаете да има начин за възстановяване на файл, който е презаписан отгоре (overwritten) със стара версия на файла?

Пробвах какви ли не софтуерчета, установих, че мога да възстановя файлове, бастисани преди има няма година, но с този, които скапах днес - никакъв шанс :((( Цял ден работа в къра.

С XP съм, и няма "Previous versions" на файловете (както твърдят по нета).

Някой да има идея дали избщо е възможно да се измъкне файла преди да бъде записан отгоре?

Мерсии!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да знаете да има начин за възстановяване на файл, който е презаписан отгоре (overwritten) със стара версия на файла?

Пробвах какви ли не софтуерчета, установих, че мога да възстановя файлове, бастисани преди има няма година, но с този, които скапах днес - никакъв шанс :((( Цял ден работа в къра.

С XP съм, и няма "Previous versions" на файловете (както твърдят по нета).

Някой да има идея дали избщо е възможно да се измъкне файла преди да бъде записан отгоре?

Мерсии!

Да, възможно е ако новия файл не е записан върху дисковите блокове на стария. Което май е вашия случай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би няма как да се възстанови, но за да не се опарите пак в бъдеще, пробвайте облачен бекъп като Wuala например - за малки файлове върши страхотна работа и има възможност да върне няколко версии назад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки че според мен @capnemo вече ви е отговорил бих желал да ви задам няколко уточняващи въпроса.Въпросния файл на кой дял беше разположен, системния или друг.Програмите с които сте се пробвали да възстановявате на същия дял ли сте ги инсталирали, и ако сте възстановявали нещо с тях на кой дявол сте писали?Въпросният файл как го презаписахте, като файл с по старо копие, или докато работихте в него го записахте през бутона safe?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

overwritten Ако някоя програма изкара стария файл аз няма да пиша повече в този форум. 100% съм убеден че е записан отгоре стария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

overwritten Ако някоя програма изкара стария файл аз няма да пиша повече в този форум. 100% съм убеден че е записан отгоре стария.

Ами за жалост не стана :( И аз така предположих, но реших да питам - човек не може да е сигурен, дали пък няма някой да се сети за нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.