Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Да знаете да има начин за възстановяване на файл, който е презаписан отгоре (overwritten) със стара версия на файла?

Пробвах какви ли не софтуерчета, установих, че мога да възстановя файлове, бастисани преди има няма година, но с този, които скапах днес - никакъв шанс :((( Цял ден работа в къра.

С XP съм, и няма "Previous versions" на файловете (както твърдят по нета).

Някой да има идея дали избщо е възможно да се измъкне файла преди да бъде записан отгоре?

Мерсии!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Да знаете да има начин за възстановяване на файл, който е презаписан отгоре (overwritten) със стара версия на файла?

Пробвах какви ли не софтуерчета, установих, че мога да възстановя файлове, бастисани преди има няма година, но с този, които скапах днес - никакъв шанс :((( Цял ден работа в къра.

С XP съм, и няма "Previous versions" на файловете (както твърдят по нета).

Някой да има идея дали избщо е възможно да се измъкне файла преди да бъде записан отгоре?

Мерсии!

Да, възможно е ако новия файл не е записан върху дисковите блокове на стария. Което май е вашия случай...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би няма как да се възстанови, но за да не се опарите пак в бъдеще, пробвайте облачен бекъп като Wuala например - за малки файлове върши страхотна работа и има възможност да върне няколко версии назад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки че според мен @capnemo вече ви е отговорил бих желал да ви задам няколко уточняващи въпроса.Въпросния файл на кой дял беше разположен, системния или друг.Програмите с които сте се пробвали да възстановявате на същия дял ли сте ги инсталирали, и ако сте възстановявали нещо с тях на кой дявол сте писали?Въпросният файл как го презаписахте, като файл с по старо копие, или докато работихте в него го записахте през бутона safe?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

overwritten Ако някоя програма изкара стария файл аз няма да пиша повече в този форум. 100% съм убеден че е записан отгоре стария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

overwritten Ако някоя програма изкара стария файл аз няма да пиша повече в този форум. 100% съм убеден че е записан отгоре стария.

Ами за жалост не стана :( И аз така предположих, но реших да питам - човек не може да е сигурен, дали пък няма някой да се сети за нещо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.