Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

r10

Имам проблем с microsoft services

Препоръчан отговор

Когато искам да си влезна в Маикрософт акаунта прес контрол панела ми излиза следното съобщение:  Sorry, we cant connect to Microsoft services at the moment. If this problem persists, search for "network problems" on the Start screen.  Операционната систе ми е Windows 8.Някои знае ли как да поправч този проблем. 

Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато искам да си влезна в Маикрософт акаунта прес контрол панела ми излиза следното съобщение:  Sorry, we cant connect to Microsoft services at the moment. If this problem persists, search for "network problems" on the Start screen.  Операционната система е Windows 8.Някои знае ли как да поправя този проблем. 

Мерси предварително.

Съжаляваме, не можем да се свържете с услуги на Microsoft в момента. Ако проблемът не се отстрани, търсене за "проблеми с мрежата" на началния екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.