Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ви попитам нещо за Samsung Note II ,понеже го изтървах вчера.И днеска гледам на слънцето кога телефона е заключен в левия горен ъгъл има лека дъга, но само на слънцето се вижда,дали екрана му има нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ми нее......... какво да му има, те тези дъги така си се появяват на слънце.

Аха, а само да попитам щото ей сега забелязах и, че при светлина от крушката се появява тая дъга а и малко странно само в левия ъгъл.

Ако му има нещо от изтърваването дъгата ще ти е най-малкия проблем.

Е да, ама ми стана интересно, дали е от това се е появила или просто аз не съм я забелязал до сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размазал си течният кристал. Малка така става при изпускане. Не търпи друг ремонт освен подмяна на дисплея. Има вероятност дефекта да продължи да увеличава площта си, а ако има нарушена херметизация, лека полека, ще се събере конденз и прах.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размазал си течният кристал. Малка така става при изпускане. Не търпи друг ремонт освен подмяна на дисплея. Има вероятност дефекта да продължи да увеличава площта си, а ако има нарушена херметизация, лека полека, ще се събере конденз и прах.

Аха значи дисплея е за смяна ,а понеже той още е в гаранция и съм му направил всички застраховки,в Глобул дали ще искат някви пари за подмяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аха значи дисплея е за смяна ,а понеже той още е в гаранция и съм му направил всички застраховки,в Глобул дали ще искат някви пари за подмяна.

По този въпрос ще питате в Глобул. А как мислите че ще ви повярват за спукания екран? Случило се ей така? Прочетете гаранцията и застраховката, която казвате че сте сключил. Там е оповестено за какво изплащат щети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако попада в условията по гаранцията, би трябвало да е безплатно. Въпроса е, да си прочетеш внимателно въпросните условия. Бъди уверен, че в тях не са описани всички възможни случаи ;) След като все пак дисплея работи и видимостта или чувствителността не са нарушени, най-вероятно замяна няма да последва. Ако въобще се наемат да го ремонтират, просто ще запълнят пукнатината със прозрачен силикон, което ще попречи на навлизането на вода и прах. Вероятно, ще сменят и протектора на екрана, или ще поставят такъв, ако вече си го премахнал.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно мисля, че не влиза в гаранцията, но кой кавото да казва най-добре е да се провери като го занесеш в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.