Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

under

Samsung един въпрос

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ви попитам нещо за Samsung Note II ,понеже го изтървах вчера.И днеска гледам на слънцето кога телефона е заключен в левия горен ъгъл има лека дъга, но само на слънцето се вижда,дали екрана му има нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ми нее......... какво да му има, те тези дъги така си се появяват на слънце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако му има нещо от изтърваването дъгата ще ти е най-малкия проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ми нее......... какво да му има, те тези дъги така си се появяват на слънце.

Аха, а само да попитам щото ей сега забелязах и, че при светлина от крушката се появява тая дъга а и малко странно само в левия ъгъл.

Ако му има нещо от изтърваването дъгата ще ти е най-малкия проблем.

Е да, ама ми стана интересно, дали е от това се е появила или просто аз не съм я забелязал до сега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размазал си течният кристал. Малка така става при изпускане. Не търпи друг ремонт освен подмяна на дисплея. Има вероятност дефекта да продължи да увеличава площта си, а ако има нарушена херметизация, лека полека, ще се събере конденз и прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размазал си течният кристал. Малка така става при изпускане. Не търпи друг ремонт освен подмяна на дисплея. Има вероятност дефекта да продължи да увеличава площта си, а ако има нарушена херметизация, лека полека, ще се събере конденз и прах.

Аха значи дисплея е за смяна ,а понеже той още е в гаранция и съм му направил всички застраховки,в Глобул дали ще искат някви пари за подмяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аха значи дисплея е за смяна ,а понеже той още е в гаранция и съм му направил всички застраховки,в Глобул дали ще искат някви пари за подмяна.

По този въпрос ще питате в Глобул. А как мислите че ще ви повярват за спукания екран? Случило се ей така? Прочетете гаранцията и застраховката, която казвате че сте сключил. Там е оповестено за какво изплащат щети!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако попада в условията по гаранцията, би трябвало да е безплатно. Въпроса е, да си прочетеш внимателно въпросните условия. Бъди уверен, че в тях не са описани всички възможни случаи ;) След като все пак дисплея работи и видимостта или чувствителността не са нарушени, най-вероятно замяна няма да последва. Ако въобще се наемат да го ремонтират, просто ще запълнят пукнатината със прозрачен силикон, което ще попречи на навлизането на вода и прах. Вероятно, ще сменят и протектора на екрана, или ще поставят такъв, ако вече си го премахнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно мисля, че не влиза в гаранцията, но кой кавото да казва най-добре е да се провери като го занесеш в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.