Премини към съдържанието
A3 JLu

Търся програва за редактиране на клип

Препоръчан отговор

Търся програма която да мога да редактирам видеоклип т.е например този клип дето ще ви го дам МЛАД МЕРИНДЖЕЙ върху лицето на жената да сложа една снимка на един човек и да си продължи клипа с това лице а не на жената. Знам че е тъпо но искам да опитам да направя едно нещо. Мерси! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe After Effects - ще ти трябва доста четене по въпроса за да я овладееш и да можеш да правиш подобен монтаж, но веднъж научил програмата за теб няма да има невъзможни неща в монтажа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe After Effects

Аз бих добавил и Sony Vegas, макар да не съм я ползвал и да не съм запознат изцяло с възможностите ѝ...Но да, подобно нещо изисква доста опит и доста работа, а и сериозен компютър си мисля. Рендването си е доста натоварващо. Не е за всеки това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Adobe After Effects - ще ти трябва доста четене по въпроса за да я овладееш и да можеш да правиш подобен монтаж, но веднъж научил програмата за теб няма да има невъзможни неща в монтажа.

И ще се превърне в същия неук помагащ като теб.

С АЕ могат да се направят пет неща, но хората, които не разбират я смятат за нещо велико.

За вегас пък въобще няма да започвам, защото дори не виждам причина да е дадена, когато няма тракинг, няма слагане на маски, дори не знам да има нещо, което да си заслужава инсталирането и.

Към питащия:

Прави се за две минути, учи се как се прави за десет минути.

За да не си губиш времето с такива смехории направо ползвай CorelVideoStudio, тракваш лицето и слагаш като маска върху него снимката, която искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Corel Photo Paint vs. Adobe PhotoShop ? AE, Premiere vs. CorelVideoStudio ?

По-добре ползвай Гугъл, че от такива съвети скоро няма да си направиш проекта.

Редактирано от KTT (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.