Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

имам проблем с новите ми колони неможе да влезнат тези кабели как да стани много са дебели

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега...Какви са тези кабели, къде трябва да влезнат, това усилвател ли е, какво е???Какво трябва да постигнеш? От снимката не се разбира нищо...Дай някаква информация, защото нашата врачка, видиш ли, на протестите е и май са я пречукали от Жандармерията, още нямаме информация, та не знаем какво да кажем.... Няма кой да ни гледа....п.с. А ако може и да говориш на български, да ползваш точки и запетаи, главни букви, ако може и да говориш на чист български и да обясняваш подробно, не да ти дърпаме думите с "ченгел", то това би било прекрасно!!!!!!!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да ги пъхна в тези червеното и черното и неможе не пасват  колони са

MICROLAB Solo 7C

Редактирано от Jason222 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам да ги пъхна в тези червеното и черното и неможе не пасват  колони са

MICROLAB Solo 7C

Hollyshit. Искаш да напъхаш aux кабела от компютъра в изхода на усилвателя за колоната ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво даги връщам ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво даги връщам ли?

:lol6:

Защо просто не свържеш всичко както трябва ? Aux кабела от компютъра му го пъхаш в aux входа на колоната и тея кръглите черно и червено са изходът на интегралата за другата колона ! Свържи го с нея !

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти как да ти кажа че не влизат това са кабелите 2 кабела има един дето червен и бял той влиза само онова дет се вурти не влиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо просто не свържеш всичко както трябва ?

Звучи добре!

Колегата се опитва да ти обясни, че не пъхаш кабелите там, където трябва...

Ама ти продължаваш с ужасният български (това към автора на темата), което прави много трудно разбирането на мисълта в изречението... Говориш като чужденец!!!

Това ли са червеният и белият кабел:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

имам проблем с новите ми колони неможе да влезнат тези кабели как да стани много са дебели

Публикувано изображение

На снимката МНОГО ДОБРЕ се вижда къде и как трябва да пъхнеш щекерите на колоната, на които ненапразно има и пластини за по-добро контактуване с куплунга! Всичко е направено отлично и от това по- добро не можеш да очакваш. Я кажи ти къде се мъчиш да включиш щекерите /белия и розовия/, но покажи с картинка, та да видим всички какво правиш! И не се мотай а отговаряй на въпросите, ако искаш да ти се помага!

Направи цялостна снимка на кабела с розовия и белия цвят на куплунзите. Така като теб никой не пита!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти как да ти кажа че не влизат това са кабелите 2 кабела има един дето червен и бял той влиза само онова дет се вурти не влиза

Чакай сега...

Първо кажи - какъв е тоз кабел... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи добре!

Колегата се опитва да ти обясни, че не пъхаш кабелите там, където трябва...

Ама ти продължаваш с ужасният български (това към автора на темата), което прави много трудно разбирането на мисълта в изречението... Говориш като чужденец!!!

Това ли са червеният и белият кабел:

Публикувано изображение

да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех този чужд език български... Толкова чужд... Непонятен!А колегата подозира, че не пъхаш правилният кабел където трябва... Аз също! Замисли се, дали този кабел трябва да влезне точно там???Покажи ни точната схема на това, което искаш да постигнеш, защото съмнението ни тук е, че бъркаш връзките!И моля те, моля, говори и използвай български език, с правилна пунктуация и словоред, както и прости, елементарни правила, които се учат от 1-ви до 3-ти клас...Моля те!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да

Този кабел ще трябва да си го закупиш и да го сложив в един от двата входа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В един от двата входа, имах предвид в един от двата aux чинчови входа. Да не го пъхнеш в изхода за колоната !

Направи една снимка за кабела.

Щото мен ми се струва, че в поста си съм объркал нещата и тея кабели май са щекерите за другата колона...Ама пък ти викаш, че бил чинчов кабел... ? Направи снимка !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Какви ги рисуваш, кое със кое трябва да се свърже...Ние знаем, че е по цветове...Но сега те питаме- тоя "двоен кабел" бял и розов от компютъра ли идва или от другата колона ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нали те помолих за снимка на именно точно този кабел! За да са всички наясно, какъв е той. На мен ми е ясен, но нека се види нагледно. Писах ти и лично съобщение. Гледам, че си от Велико Търново

Завий пласмасовата червена и черна гайка на щекера до дупка, навътре и челно можеш да вкючиш всеки един от кабелите. Ето виж снимката фронтално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

и пак няма звук

Редактирано от Jason222 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Публикувано изображение

и пак няма звук

Откачи кабела от компютъра и усили потенциометъра за силата на звука до половината. Намокри си пръстчето и пипни върха на жака. Tрябва да се чува брум. Пробвай. В компютъра на кой цвят жак го вкарваш? На дистанционното трябва да имаш бутон за комутация на входовете. Има вход  PC има вход AUDIO. Tи трябва да си избрал  PC. Бутончето на дистанционното се казва  ÏNPUT  с което прашиш превключването на двата входа  PC и AUDIO. Това ти помага да си закачиш и друг източник на сигнал, което е добре дошло за теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на дистанционното трябва да имаш копче за превключване на входовете. И една бележка : Разменил си поляритита на другата колона.

Едит : Той пък lz4jw ме е изпреварил като си е редактирал поста...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

"Разменил си поляритета на другата колона."

И с цветове да го направят фирмите, на някои нищо не им помага! Пъха, щом види ДУПКА!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

готово размених ги и свирят добре благодаря за помощта 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

готово размених ги и свирят добре благодаря за помощта 

Слагай софрата, че идваме!И да не ни пуснеш някакви кючеци да слушаме!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.