Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте както се вежда на снимката не искам да се вижда бялото квадратче, а само телефона и от зад синия фон.

Как да го направя ?Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил е селекция на телефоните, след което ги е изрязал и поставил на синия фон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил е селекция на телефоните, след което ги е изрязал и поставил на синия фон.

Нищо не разбрах, това което ми каза нищо не ми говори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ари бе хора толкова ли е трудно да помогнете малко, защо вие Българите сте толкова егоистичен народ. Е виж го Papugai толкова ли беше трудно да кажеш как го направи по-подробно. Човек да не ви се падне на ръката  :mad: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ари бе хора толкова ли е трудно да помогнете малко, защо вие Българите сте толкова егоистичен народ. Е виж го Papugai толкова ли беше трудно да кажеш как го направи по-подробно. Човек да не ви се падне на ръката  :mad: 

Аз съм Сънчо,

ида от горица.

Клик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обясниха ти как се прави, да беше прочел за имидж формат с алфа канал, за да схванеш.

Нарочно не обясних в първия си пост, защото очаквах да ме затрупаш с въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах, това което ми каза нищо не ми говори.

При условие че нищо не си разбрал означава че си нямаш и бегла представа от праграмата. А колко по-точно от това не се сещам. Начини за изрязване на снимка милиони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.