Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте в момента имам 2гб рам памет и искам да си закупя още 2гб но не знам от къде сегашната ми рам е Apacer 78.A1GA0.9L4 

Мисля че дъното ми е 

Biostar G31-M7 TE

Поне това ми показва когато в run напиша msifno32 за модел на системата ми пише G31-M7 TE а също и в еверест

Ще може ли да ми дадете линк от където да погледна цената на рам паметта, на кото се замисля да попитам има ли смисал от допълнителна рам при условие че процесора ми е Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz Видео картата ми е NVIDIA GeForce 9500 GT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам че използувате кит от 2Х1ГБ 1066МТ/с памет, които са предполагам даунклокнати автоматично до 800МТ/с. Съответно нямате свободни банки за памет на дънната платка? Ако съм разбрал правилно единствената възможност която има смисъл, в случай че попаднете на добра цена са замяна с друг кит, съставен от 2Х2ГБ пръчки ДДР2.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какъв е бюджета ? Търси 2-ра ръка ,че ДДР2 си е скъпичка.

Бюджета не е проблем ако се наложи ще спестявам а и празници наближават :) 

Гледам че използувате кит от 2Х1ГБ 1066МТ/с памет, които са предполагам даунклокнати автоматично до 800МТ/с. Съответно нямате свободни банки за памет на дънната платка? Ако съм разбрал правилно единствената възможност която има смисъл, в случай че попаднете на добра цена са замяна с друг кит, съставен от 2Х2ГБ пръчки ДДР2.

Ще може ли да ми предложите кит :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога, обаче е не е евтино. Ето и предложения от "яйцето" - маркови. От Амазон също  Вероятно ще иска прилично усилие за търсене на упортебяван кит с този обем, но може и да Ви излезе късмета. Таблици с оферти на ebay

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря :) за бързия отговор :) 

А може ли да ми предложите процесор съвместим с дъното понеже 2,2 ми е малко :D за сега видео картата ми е добре но ако може да кажете мнение и за нея :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо не отидеш в най близкия магазин за компютри, ама такъв който се занимава само с компютри или такива който ремонтират и попитай това което те интересува ще ти отговорят много бързо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да даваш 100-120 лв. за памет и 80-100 лв. за процесор, след като конфигурацията ти е доста слаба и остаряла най-вече. По-добре събери парите от празниците за нов хардуер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от Anastasia Petrova
      Здравейте искам да попитам отностно това как и къде онлайн мога да проверя за това дали една фирма  е реална или фантом . Или по просто казано ще се опитам на кратко да обясня . В началото на годината направих сериозна инвестиция закупих доста богат асортимент от домакински стоки и други подобни артикули с цел търгувия на дребно закупих ги като частно лице от фирма вносител заплатих солидна  сума за направената инвестиция получих касова бележка но искам да съм сигурна че това може да бъде доказано защото не бих желала да плащам ддс върху чужди приходи . Какво трябва да проверя булстата на фирмата седалището и и още какво . Моля за повече информация и съвети от хора които са се занимавали с подобни казуси . Благодаря .
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Пламен Р
      Искам да си клокна паметта , но незнам как в момента ми е 1200mhz искам да е 2400mhz -16 gb ram ми е в момента някой да ми помогне!!!
      Дъното ми е добро някво от 200 лева и подържа точно до 2400mhz
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.