Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Решил съм да си взема евтин смартфон. Искам да ми препоръчате нещо евтино и да изкажете мнение за тези смартфони:  LG E440 Optimus L4 IIGigabyte Gsmart Tuku T2Allview A5 Duo Dual SIM. Благодаря Ви предварително! :)

Редактирано от аctivate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Allview A5 Duo определено изглежда най-добре като характеристики, които за тази цена са впечатляващи, стига да не те притеснява марката. Иначе Sony Xperia E e добър вариант в този бюджет, но там е доста по-орязан като характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти още един евтин вариант http://www.google.com/nexus/5/#/ с тези характеристики и само името ти гарантира, че винаги обновленията на операционната система ще идват за този телефон първо и после за останалите модели. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти още един евтин вариант http://www.google.com/nexus/5/#/ с тези характеристики и само името ти гарантира, че винаги обновленията на операционната система ще идват за този телефон първо и после за останалите модели. ;)

Твоите разбирания за евтино не мисля, че съвпадат с тези на автора.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей защо не погледнеш и Lenovo A630 като цена екстри е много добро съотношение.

Видео ревю

Може да го намериш на цена

А за малко повече пари ако ти се дават може да погледнеш и Lenovo A820

Може да го намериш на цена

Дано съм бил полезен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IPS е по добрия дислей тъй като има по добър ъгал на виждане.

• [*]
TN TFT или ТН+Film TFT

Най-разпространеният тип цифров панел е базиран на технологията, наречена TN TFT или ТН+Film TFT (Twisted Nematic + Film). Терминът „пласт“ (Film) означава допълнителен външен слой, който позволява да бъде увеличен обичайният ъгъл на гледане от 90 (45 от всяка от двете страни) до 140 градуса.

• [*]
Super-TFT или IPS

Следващият основен тип LCD технология е IPS (In-Plane Switching), който е замислен, така че да подобри някои от недостатъците на TN TFT технологията. Тази технология също така бива наричана Super-TFT и бива развивана от фирмата Hitachi. IPS позволява увеличаване на ъгъла на видимост до почти 170 градуса, използвайки по-прецизен метод за контрол на наредбата на течните кристали, който е основният принос на тази технология. Въпреки това, контрастните съотношения остават на същото ниво, на което са тези при TN TFT технологията, а времето за реакция дори е нарастнало.

Видео

Редактирано от KorteZ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IPS е по добрия дислей тъй като има по добър ъгал на виждане.

[*]TN TFT или ТН+Film TFT

Най-разпространеният тип цифров панел е базиран на технологията, наречена TN TFT или ТН+Film TFT (Twisted Nematic + Film). Терминът „пласт“ (Film) означава допълнителен външен слой, който позволява да бъде увеличен обичайният ъгъл на гледане от 90 (45 от всяка от двете страни) до 140 градуса.

[*]Super-TFT или IPS

Следващият основен тип LCD технология е IPS (In-Plane Switching), който е замислен, така че да подобри някои от недостатъците на TN TFT технологията. Тази технология също така бива наричана Super-TFT и бива развивана от фирмата Hitachi. IPS позволява увеличаване на ъгъла на видимост до почти 170 градуса, използвайки по-прецизен метод за контрол на наредбата на течните кристали, който е основният принос на тази технология. Въпреки това, контрастните съотношения остават на същото ниво, на което са тези при TN TFT технологията, а времето за реакция дори е нарастнало.

Видео

Много Ви благодаря за подробната информация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Gigabyte като качество какво можете да ми кажете? Създават ли проблеми телефоните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.