Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Първо да се извиня, ако пропускам да има такава тема или спамя...Искренно съжалявам, но случаят е спешен.

Попринцип, знам, че от този форум предлагате добри и бюджетни идеи...

Е, аз търся Лаптоп "Геймърски"-в кавички, защото с бюджет 800лв. малко слабо...Но горе-долу съм избрал отделни характеристики:

-Видеокартата да е или 1GB DDR5, или 2GB DDR3 или нещо от сорта...

-Двуядрен процесор-2.60 up to 3.20 или нещо от сорта...

-Ram-6GB Minimum- 8GB добре ще да е.

Не, че не мога да си потърся сам, или ви карам да ми намерите точният лаптоп с тези характеристики, но случаят е малко-по различен.

Понеже имам ограничен бюджет аз искам да ви помоля да ми предложите от някой Американски сайт, или в по-лош случай някой български(съмнявам се, че от БГ този лаптоп ще бъде до 800лв...)

Та аз си харесах този:http://laptop.bg/laptops-hp-Pavilion_G6-hp_pavilion_g6_2304eu_D4Y41EA Надвишава бюджета ми с 200лв.Двеста лева, колко му е...Но не.Изключително важно е до 800 лв.Затова и предложих да е от америка.Но не знам американски сайтове(Не много).Та това исках да помоля...да предложите сайт.

ПП.Знам, че лаптопите не са машини за игри и, че една конфигурация за 800лв ще е по добре, но се налага да е лаптоп.Не най-новите заглавия (Crysis III),а средните игрички.Да ме изкара още няколко години.

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е едно доста добро решение в случая:

- Asus K56CB GT740 - от гледна точка на видеото, което за игрите малко или много ти е по-важно

Макар че за 40 лв. отгоре, аз бих си взел това:

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - хубаво видео, Crossfire режим на двете карти, 4-ядрен процесор ( макар  и АМД определено по-добър от пентиума по-горе ), а и с матов екран - нещо, което поне за мен е доста важно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Първо да се извиня, ако пропускам да има такава тема или спамя...Искренно съжалявам, но случаят е спешен.

Попринцип, знам, че от този форум предлагате добри и бюджетни идеи...

Е, аз търся Лаптоп "Геймърски"-в кавички, защото с бюджет 800лв. малко слабо...Но горе-долу съм избрал отделни характеристики:

-Видеокартата да е или 1GB DDR5, или 2GB DDR3 или нещо от сорта...

-Двуядрен процесор-2.60 up to 3.20 или нещо от сорта...

-Ram-6GB Minimum- 8GB добре ще да е.

Не, че не мога да си потърся сам, или ви карам да ми намерите точният лаптоп с тези характеристики, но случаят е малко-по различен.

Понеже имам ограничен бюджет аз искам да ви помоля да ми предложите от някой Американски сайт, или в по-лош случай някой български(съмнявам се, че от БГ този лаптоп ще бъде до 800лв...)

Та аз си харесах този:http://laptop.bg/laptops-hp-Pavilion_G6-hp_pavilion_g6_2304eu_D4Y41EA Надвишава бюджета ми с 200лв.Двеста лева, колко му е...Но не.Изключително важно е до 800 лв.Затова и предложих да е от америка.Но не знам американски сайтове(Не много).Та това исках да помоля...да предложите сайт.

ПП.Знам, че лаптопите не са машини за игри и, че една конфигурация за 800лв ще е по добре, но се налага да е лаптоп.Не най-новите заглавия (Crysis III),а средните игрички.Да ме изкара още няколко години.

Нищо съществено не влиза в бюджета, а и прочети това информативно За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари няма как да играеш игри на лаптопа. В повечето случаи външното видео на бюджетните лаптопи не надвишава особено характеристиките на вграденото такова. Слагат ги само от маркетингова гледна точка. По добре се насочи към настолна конфигурация ако ще се играят игри, ако ли не по добре нещо с вградено видео, но хубави дисплей, корпус и батерия - най често се реже от тях при бюджетните лаптопи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, по - добре си събери още някой лев и си купи нещо като хората. За тези пари не можеш да си вземеш "геймърски" лаптоп. Все нещо няма да е наред. И ако смяташ да седиш поне 5часа на ден, гледай да е full HD или поне HD, все пак очите не са ти за един ден. И другото, което е може да си намериш някакъв, който за момента ще ти свърши работа, но като гледам, как се развиват игрите и какви ресурси изискват, тоя лаптоп ще ти върши работа година, две най - много.

В момента и аз си търся лаптоп, но изчаквам за да си събера още някой лев и да си взема нещо, като хората. Аз съм се ориентирал към този: http://shop.lenovo.com/bg/bg/laptops/ideapad/y-series/y580/ , не е най - доброто, но за тези пари бих казал, че е най - доброто, което може човек да си вземе.

По - късно, като се прибера от работа ще ти дам някой пример, за този бюджет, който си дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е едно доста добро решение в случая:

- Asus K56CB GT740 - от гледна точка на видеото, което за игрите малко или много ти е по-важно

Макар че за 40 лв. отгоре, аз бих си взел това:

- HP ProBook 455 H0W29EA 4GB - хубаво видео, Crossfire режим на двете карти, 4-ядрен процесор ( макар  и АМД определено по-добър от пентиума по-горе ), а и с матов екран - нещо, което поне за мен е доста важно :)

В добавка за 40-50-те лева отгоре, ако не те кефи AMD-то, ето ти Intel базиран вариант:

- HP ProBook 450 H6Q18ES

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп със свястна изработка и стия параметри, за тия пари е пълен абсурд. В този бюджет само с вградено видео:

http://laptop.bg/laptops-samsung-NP270E5V-samsung_ativ_book_2_NP270E5V -> Samsung Ativ Book

Ако това не ти харесва, по-добре се ориентирай към нещо втора употреба. За 500-600 долара може да се вземе доста добра машинка от ebay или от разни други български форуми които ще пропусна да цитирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От отзивите се разубедих и разбрах, че лаптоп за игри няма да ме изкара дълго, така че се прехвърлям към настолен...Благодаря все пак! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.