Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

До 1600 лв си тъсря геймърска конфигурация. Ето какво ми предложиха в една фирма. Търся мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре и надценено също толкова.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре и надценено също толкова.

Направих савсем същатата конфигурация в никем. излиза с 90 лв по ефтино. Това ли е надцененото ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В това "листче" има 150 лв. надценка с отстъпките в ник*м.

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих савсем същатата конфигурация в никем. излиза с 90 лв по ефтино. Това ли е надцененото ?

Еми представи си че за тези пари взимаш 1TB твърд диск отгоре ?!? Малко ли е, я пак помисли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми представи си че за тези пари взимаш 1TB твърд диск отгоре ?!? Малко ли е, я пак помисли ?

И като платя на еконт 70 лв доставка :| а офиса е в града ми. И ако изелзе нещо мога да отида , а иначе трябва пак да го пращам по куриери естествено за моя сметка. Добре да оставим 150 лв отгоре. Какво мислите за самата конфигурация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-големият проблем виждам, в показаните гаранционни срокове ;)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В това "листче" има 150 лв. надценка с отстъпките в ник*м.

Тези хора и те хляб ядат. 

Да не ставаме дребнави, как ще ги стигнем така Американците :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези хора и те хляб ядат. 

Да не ставаме дребнави, как ще ги стигнем така Американците :)

Тези хора, са си избили хляба, още с дилърските цени на които са закупили чарковете и с късият срок на гаранционна поддръжка, заложен в офертата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за самата конфигурация

Лично не ми харесва захранващия блок. Ето нещо и от мен:

Обща стойност - 1 499.48 лв. с ДДС - Количка

Включва ли монитор, че не разбрах? 

Предполагам, че ще се ползва за игри. И доставката няма да излезе повече от 40 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

До 1600 лв си тъсря геймърска конфигурация. Ето какво ми предложиха в една фирма. Търся мнения.

Много интересна оферта - има само една обща сума, която е точно 1600 лв. до стотинка и нито една цена на компоненти по отделно. Загадъчно е как сметнаха общата сума на конфигурацията - гледаха тавана или ти им каза каква сума имаш за "усвояване". Не знам защо в такъв голям град, като Варна всички компютърни фирми са от смотани по-смотани, започвайки челoто в класацията с evarna. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези хора, са си избили хляба, още с дилърските цени на които са закупили чарковете и с късият срок на гаранционна поддръжка, заложен в офертата.

Съгласен съм с теб.

Не знам малка ли фирмата, но малките фирмички изнемогват и това е може би единственият вариант за да оцелеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Перфектно предложение.

Щях да предложа почти същото на 90 %, но SLITM ме е изпреварил. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много интересна оферта - има само една обща сума, която е точно 1600 лв. до стотинка и нито една цена на компоненти по отделно. Загадъчно е как сметнаха общата сума на конфигурацията - гледаха тавана или ти им каза каква сума имаш за "усвояване". Не знам защо в такъв голям град, като Варна всички компютърни фирми са от смотани по-смотани, започвайки челoто в класацията с evarna. 

Ами не точно това е моя таван ние с момчето гледахме цените от никем и от скай и сравнявахме на някой от комппонентите цените са равни а на други леко по скъпи , разбираемо е Варна е един от най скъпите градове пак само с 150 лв отгоре от фирмите е добре :D

Редактирано от appointmen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези "уж" 150 лв както казваш ти се лишаваш от едно качествено 120 GB SSD и по-производителна карта.Щом ти се дават пари на вятъра,защо пусна тема ?

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези "уж" 150 лв както казваш ти се лишаваш от едно качествено 120 GB SSD и по-производителна карта.Щом ти се дават пари на вятъра....

пак се хващате за 150лв ;а доставката с наложен платеж + гаранция + преглед и тест излиза към 80 лв. И отделно вече ако нещо не е както трябва куриерската услуга е за моя сметка , ами ако са забравили да сложат нещо? ако са сложили друг компонент , всичко се случва.Благодаря за хубавите предложения но аз държа на марка ( Gigabyte) и на GTX 760 , приемам предложения за захранването и за рамта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми вземай там каквито трици ще вземаш. Хората тук се опитват да ти помогнат и ти обясняват, че тия в тая фирма са скъпо продаващи мошеници, които се еб@ват и с гаранцията на компонентите, ти си знаеш твоето, Хубаво се опитваш да им правиш някаква реклама, ама не става така. И Спиди ще ти вземат не повече от 30-35лв. а не 80 за доставка. Държиш и на някаква страшно неизгодна като цена.производителност видеокарта - явно си наясно с всичко и помощ не ти е нужна - темата е абсолютно излишна.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избери си и друг процесор. За тези пари по - добре си вземи Lenovo Ideapad Y580.

Извинявам се, но не съм разбрал, че става дума за настолен комп.

Редактирано от MoH7aH4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари ще вземе Y510 с 750М GDDR3 и ще си го чука в главата.

Предложили са му добра конфигурация(но да е с 2х4 рам),а колкото до цената-да се порови и направи сметка,но за гаранционните срокове-смях.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... доставката с наложен платеж + гаранция + преглед и тест излиза към 80 лв. И отделно вече ако нещо не е както трябва куриерската услуга е за моя сметка , ами ако са забравили да сложат нещо? ако са сложили друг компонент , всичко се случва...

Абсурд. Доставката ти е 30-ина лева най-много. Ако са забравили да сложат нещо или са объркали продукт, Скай и Никем ще ти го изпратят за своя сметка. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсурд. Доставката ти е 30-ина лева най-много. Ако са забравили да сложат нещо или са объркали продукт, Скай и Никем ще ти го изпратят за своя сметка. 

Айде влез в сайта на еконт , напиши София-Варна доставка колет 5кг ( приблизително) и обявена цена 1600 , също така и Наложен платеж 1600.

И на някой му изкара НАЙ-МНОГО 30-ина лева. ще го почерпя..

Незнам защо говорите като папагали , доставката с наложен платеж се оскъпява... Аз лично съм си поръчвал компютър от там и знам колко платих за доставката.

Публикувано изображение

Редактирано от appointmen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го брой 10-ина килограма. Плащай по банка - по-сигурно е (имаш писмено доказателство, че си платил), и излиза много по-евтино. 

ЕДИТ: Сега го сметнах със Спиди - 33 лева при 10 кг. икономична, 36 експресна с наложения платеж.

Редактирано от tahumba (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-голяма набутвация във варненската оферта е късият гаранционен срок.В ЕС,където уж сме пълноправен член,гаранцията трябва да е две години. 

Колкото до доставната цена,това не те бърка.И фирмите които предлагаме,са си достатъчно реномирани,че да вземат точно на теб да правят проблеми.Пък и да стане проблем,с едно позвъняване всичко се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.