Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден,искам да ви попитам този скрипт exe файл (Good Game Empire Hack),който е пуснат в мрежата(интернет)реален ли е или просто измама,за да знам да го тегля с пари или да не се набутвам.Хака е за вкарване на рубин в играта(който принципно се купува с пари) и за другите ресурси.Въпроса ми е има ли начин да се хакне сайта или не :) Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден,искам да ви попитам този скрипт exe файл (Good Game Empire Hack),който е пуснат в мрежата(интернет)реален ли е или просто измама,за да знам да го тегля с пари или да не се набутвам.Хака е за вкарване на рубин в играта(който принципно се купува с пари) и за другите ресурси.Въпроса ми е има ли начин да се хакне сайта или не :) Благодаря

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Магдаленаг
      Please guys if u have time to spare I'd be extremely and beyond greatful
      Да се разработи уеб сайт по тема музикални изпълнители. 
      Сайтът трябва да съдържа поне 4 страници, всяка от които да отговаря на:
      Задължително трябва да се предвиди версия за ниска разделителна способност на екрана (800 x 600 пиксела) и реализирана с CSS; за този случай може да се използва свободно избрана и 
      независима схема за разположение, като единственото изискване е за запазване на 
      използваемостта.
      Сайтът трябва да включва всички технологии - HTML/XHTML, 
      CSS, DOM, JavaScript.
      Всички страници трябва да се валидират по HTML5. Допустимо е да има минимален брой 
      грешки от валидацията.
      Сайтът трябва да бъде придружен от документация, която да включва:
      1. Заглавна страница.
      2. Задание с посочените варианти:
      /списък на елементите :
      1. Меню, съдържащо rollover бутони, реализирано чрез JavaScript. При посочване на бутон да 
      се променят неговите цвят на фона и цвят на текста. Използването на изображения за 
      бутоните е по желание на студента.
      3. Номериран списък с римски цифри и форматиран със CSS, така че всички нечетни редове 
      да бъдат в курсив (наклонени).
      4. Неномериран списък, използващ собствено изображение подредба на елементите по 
      хоризонтал (т.е. елементите да не са на нов ред).
      6. Формуляр, съдържащ текстови полета за въвеждане на собствено име, фамилно име, email, 
      голямо поле за съобщение, избор чрез радио бутони на приоритета на съобщението –
      „нисък”, „среден” или „висок” и два бутона – „Изпрати” и „Изчисти”. Чрез CSS на 
      текстовите полета и бутоните да се зададе цвят на фона и цвят на текста./
      3. Използваните HTML и CSS код, с които е реализирана зададената схема на 
      разположение:
                            header
                        навигация
                Осн                              За
      съдържание               контакти
      4. Използваният или собствен JavaScript код. 
      5. Резултати от валидацията на отделните страници.
      6. Списък на източниците, от където е заимстван готов код, текст или снимки.
    • от MrAlienBG
      Здравейте, значи проблема ми е използвам написан от мен (PHP основа), и искам да попитам по какъв принцип може да се напише програма или пък Джава скрипт който автоматично да взима кода от сайта и да го поставя в друг в последствие да натиска бутона за проверка и така до безкраен цикъл да взима,поставя,проверява пак и пак и пак и пак докато не бъде спрян, помня преди имаше начини със Джава скрипт със Разширение към браузъра да се активират скриптовете и да извършват тази дейност, Не съм много наясно с джава скрипт затова благодаря предварително с отговорите ви.
    • от Калин Иванов
      Може ли някой да ми помогне с една курсова задача.
      Да се състави програма на MATLAB с помоща на която да се изисква матрица HRT(5,5) с произволни реални стойности. Да се изведе матрицата в табличен вид. Ако елементите от трети стълб на матрицата са по-малки от 0,5 да се намери средноаритметичната стойност по стълбове на матрицата, в противен случай да се намери сумата на елементите по главия диагонал. Да се отпечатат получените резултати.
      Някой който разбира от програмиране да помогне със заплащане естествено.
    • от Ousted
      Здравейте, 
      За пръв път пиша в този форум, защото се блъсках с един проблем, който не знам как да разреша. Направил съм програма ( за отбелязване на резултата на Блато (нищо сложно) ) и искам тази програма да си я инсталирам / кача на телефона който е с Android операционна система. Доколкото четох трябва да форматирам .exe файла на .apk(формата на Android ОС) но когато направя това и си го прехвърля на телефона изписва, че файла не може да бъде отворен или нещо от сорта. 
      Благодаря предварително за отделеното време и помощ на всеки прочел моят проблем !
    • от VolvoPower
      Здравейте,

Може ли да ми предложите някаква лека програмка за следене на температурите? Под лека имам предвид да е с малък размер MB, защото съм с мобилен нет и в в български пари плащам по 40 лв. за 10 гб нет..
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.