Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър ден,искам да ви попитам този скрипт exe файл (Good Game Empire Hack),който е пуснат в мрежата(интернет)реален ли е или просто измама,за да знам да го тегля с пари или да не се набутвам.Хака е за вкарване на рубин в играта(който принципно се купува с пари) и за другите ресурси.Въпроса ми е има ли начин да се хакне сайта или не :) Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден,искам да ви попитам този скрипт exe файл (Good Game Empire Hack),който е пуснат в мрежата(интернет)реален ли е или просто измама,за да знам да го тегля с пари или да не се набутвам.Хака е за вкарване на рубин в играта(който принципно се купува с пари) и за другите ресурси.Въпроса ми е има ли начин да се хакне сайта или не :) Благодаря

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Подобни теми

• от MrAlienBG
      Здравейте, значи проблема ми е използвам написан от мен (PHP основа), и искам да попитам по какъв принцип може да се напише програма или пък Джава скрипт който автоматично да взима кода от сайта и да го поставя в друг в последствие да натиска бутона за проверка и така до безкраен цикъл да взима,поставя,проверява пак и пак и пак и пак докато не бъде спрян, помня преди имаше начини със Джава скрипт със Разширение към браузъра да се активират скриптовете и да извършват тази дейност, Не съм много наясно с джава скрипт затова благодаря предварително с отговорите ви.
    • от Калин Иванов
      Може ли някой да ми помогне с една курсова задача.
      Да се състави програма на MATLAB с помоща на която да се изисква матрица HRT(5,5) с произволни реални стойности. Да се изведе матрицата в табличен вид. Ако елементите от трети стълб на матрицата са по-малки от 0,5 да се намери средноаритметичната стойност по стълбове на матрицата, в противен случай да се намери сумата на елементите по главия диагонал. Да се отпечатат получените резултати.
      Някой който разбира от програмиране да помогне със заплащане естествено.
    • от Ousted
      Здравейте, 
      За пръв път пиша в този форум, защото се блъсках с един проблем, който не знам как да разреша. Направил съм програма ( за отбелязване на резултата на Блато (нищо сложно) ) и искам тази програма да си я инсталирам / кача на телефона който е с Android операционна система. Доколкото четох трябва да форматирам .exe файла на .apk(формата на Android ОС) но когато направя това и си го прехвърля на телефона изписва, че файла не може да бъде отворен или нещо от сорта. 
      Благодаря предварително за отделеното време и помощ на всеки прочел моят проблем !
    • от VolvoPower
      Здравейте,

Може ли да ми предложите някаква лека програмка за следене на температурите? Под лека имам предвид да е с малък размер MB, защото съм с мобилен нет и в в български пари плащам по 40 лв. за 10 гб нет..
    • от VolvoPower
      Здравейте! Търся програма подобна на Win Movie Maker, защото  когато правя миксове с уин мейкъра ми забива и не отговаря. Не знам какъв е проблемът и не искам да знам, защото ми омръзна.Та.. ако някой знае такава програмка да прасне едно мнение. Благодаря ви !
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.