Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам дa попитам за мишката Delux DLM - 555BU  какво ще кажете за нея доколкото разбрах DPI е 1000 , но видях че има и копчета от който може да се контролира затова не съм сигурен колко е.

Характеристики 

Интерфейс USB Брой бутони 7 Чувствителност при движение 1000 dpi Технология на устройство Оптичен Характеристики на мишката

Скролиращо колело

Мисля да я взимам затова питам вие какво ще кажете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнение за продуктите на марката на база цена/качество - много добра. От личен опит. Обаче ако се тъси качество/цена, вече е редно да се погледне в други посоки. Конкретно, такава ръбеста мишка не бих използувал, без значение от марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора Sliderum другият ми въпрос е тъй като не ми се отваря сега нова тема само за СПАМ. Поръчах си тази мишка , но сега имам една подложка на Razer която ми е някаде от 2009 но сравнително добре запазена до сега съм си я използвал, проблем ли ще е ако и новата мишка на Delux я използвам с тази подложка или няма да е много добър вариант. Та за подложката ето това представлява тя. Mс. Предварително. :)

post-341592-0-18993000-1384429646_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам каквато и да е възможност за проблем. Няма обвързване на възможността за използуване, просто защото са от различни марки.  За сведение, аз от години не ползувам подложки и дори това положение за оптичната ми мишка, която е Делукс, от доста по-нисък клас не й пречи да си върши работата:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам каквато и да е възможност за проблем. Няма обвързване на възможността за използуване, просто защото са от различни марки.  За сведение, аз от години не ползувам подложки и дори това положение за оптичната ми мишка, която е Делукс, от доста по-нисък клас не й пречи да си върши работата :)

Да , аз преди доста време беше не позлвах подложки може би преди да си взема още преди доста години razer комплекта и тогава нещо като бонус получих тази подложка защото беше зимно време и имаше промоция. Никога съм нямал проблеми ако съм си сърфирал и играл без подложка да по удобно си е по меко върви , но подложките са правени най - вече за тези старите мишки с топчета , за оптична мишка дали ще е на бюрото или на стъкло е все тая. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.