Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Търся телефон с добри характеристики, независимо от марката.4 ядра , 13 мп задна/2мп предна камера минимум.И да , има такива телефони на тая цена (китайски предимно), но може да съм пропуснал някоя друга китайска марка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Търся телефон с добри характеристики, независимо от марката.4 ядра , 13 мп задна/2мп предна камера минимум.И да , има такива телефони на тая цена (китайски предимно), но може да съм пропуснал някоя друга китайска марка.

Първо, добре дошъл във форума! А другото е че ние тук не виждаме нито един изброен от Ваша страна телефон, камо ли да сте пропуснал някои фирми. Пропуснали сте всички. Трябва нещо да предложите за коментар, а не ние да ви търсим. Като че ли така е по-разумно? Знаете добре, че търсенето на каквото и да е отнема време, а понякога съобразявайки се с показателите - доста време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погрешно качих същата тема.Моля да бъде изтрита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя грешка.Та примерните марки са ZOPO , модел ZP980 основни х-ки (Quad Core, 1.5 GHz Processor,2 GB RAM,32 GB inbuilt memory,5 inches, 1920 x 1080 px display,13 MP Camera with flash/5mp front camera,Memory Card Supported, upto 64 GB,441PPI FULLHD display,330 долара (480 лева).Втора марка - Gionee , модел на телефона - Elife E6(същите характеристики(с малки разлики) и цена).Та въпроса ми беше дали и вие сте чували за някоя друга китайска марка с подобни характеристики и цена.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моя грешка.Та примерните марки са ZOPO , модел ZP980 основни х-ки (Quad Core, 1.5 GHz Processor,2 GB RAM,32 GB inbuilt memory,5 inches, 1920 x 1080 px display,13 MP Camera with flash/5mp front camera,Memory Card Supported, upto 64 GB,441PPI FULLHD display,330 долара (480 лева).Втора марка - Gionee , модел на телефона - Elife E6(същите характеристики(с малки разлики) и цена).Та въпроса ми беше дали и вие сте чували за някоя друга китайска марка с подобни характеристики и цена. :)

550 лева е добра оферта, за да се хвърлям на разни китайски "дрънкалки"Сам по себе си Quad Core, 1.5 GHz Processor, памет 32 гигабайта и други не ви топлят толкова след като вземе да забива или да не работи  китайската джижавка! Мисля, че правите съществена грешка в избора си на телефон.Много по добре ще е с малко по слаб процесор, памет и други глезотии, отколкото да го имате една седмица и наново да пускате тема. Тук има и други колеги, които ще ви помогнат, но аз лично не бих направил тази грешка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3  предна камера 1.9 MP ... 720p ... задна камера 8 MP ... не може да бъде сравняван с китайски телефони ... 8 MP камера на Samsung S3 е много по хубава от 13 MP китайска камера ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около може би месец си купих такъв http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/galaxy-s-ii-s2-i9100-16gb-p47443143/

Сега...не е точно като изискванията ти,но имам вече доста впечатления от него и мога да кажа смело,че поне за мен е много добър телефон за цената си.Много е бърз при браузване,лесно меню,прави страхотни снимки-нищо ,че камерата е 8MP ,a не  13,но повярвай ми няма да усетиш разлика при ,,нормално,,снимане.Ако е за разлика в МP при цифров фотоапарат може и да има,но там е друга бира при апаратите.Казвам това ,защото съм имал и NOKIA с 12 МP камера и като си гледам снимките от нея с нищо не се различават по качество с тези,които правя сега с Galaxy-то.А и капацитивния  Super AMOLED Plus дисплей на Galaxy-то е невероятен.

Това е лично мнение относно точно този телефон.

Колегите да ти дадат и други предложемния-аз изказвам моето според това,което имам и съм много доволен от него..

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://elitmobil.bg/lg-optimus-g-e975

Мисля, че параметрите отговарят на търсенето, а и е от реномиран производител. Предната камера е 1.3Mpx.

Аз лично го взех оттам преди месец и имам само добри впечатления засега. Освен животът на батерията, но при този хардуер... Произведен е в Корея и изглежда е за износ в Япония - имаше доста приложения на японски инсталирани. Върви със зарядно от американски тип, трябва адаптер.

От чисто китайските марки чувам добри отзиви за Huawei и Xiaomi, това май са единствените техни телефони, които си струват.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата за LG-то и абсолютно от опит мога да кажа, че е стабилен и качествен апарат.

Намира се на доста места като продажба и мърдането с 30-40 лева нагоре не би трябвало да е чак такъв проблем.

Моя съм го купувал от фирма с онлайн магазин, но винаги отивам на място да си взема апарата, за да мога да го отворя и тествам на място поне няколко неща и да се убедя, че всичко е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://elitmobil.bg/lg-optimus-g-e975

Мисля, че параметрите отговарят на търсенето, а и е от реномиран производител. Предната камера е 1.3Mpx.

Аз лично го взех оттам преди месец и имам само добри впечатления засега. Освен животът на батерията, но при този хардуер... Произведен е в Корея и изглежда е за износ в Япония - имаше доста приложения на японски инсталирани. Върви със зарядно от американски тип, трябва адаптер.

От чисто китайските марки чувам добри отзиви за Huawei и Xiaomi, това май са единствените техни телефони, които си струват.

Много качествен телефон и марка.Точно такива коментари търсех.Може би ще се откажа от китайските телефони и най-накрая ще си купя този LG смартфон,благодаря ти за изказаното мнение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много качествен телефон и марка.Точно такива коментари търсех.Може би ще се откажа от китайските телефони и най-накрая ще си купя този LG смартфон,благодаря ти за изказаното мнение!

За тази цена това е правилния избор.

Аз моя го взех от тук , понеже от този магазин имам вече доста покупки направени и силно ти го препоръчвам.

Телофона е доста стилен ,лично за мен сравнен с С3 на самсунг е в пъти по-красив и изпипан като дизайн ,а като притежател на вече два самсунга с супер амолед дисплей ,този изобщо не отстъпва , поне на мен ми допада една идея повече , понеже цжетовете на са така искрящи като на амолед дисплеите.

Всичко това е лично мое мнение и не искам да те ангажирам с него на един му харесва амолед друг ипс!

Само да вметна че телофона от гет бг няма бългорско меню ,но пък е корейско производство!

Има вариант и цената му доста да падне при наличието на Г-про и Г2 ,аз преди 2 месеца го взех за 615лв. , преди няколко дни беше 595 , а сега е 547лв. - та мисълта ми е че цената доста бързо се смъква при наличието на по-нови модели от серията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,

Аз бих ти препоръчал този модел - HTC Desire 500.

Отговаря на почти всички твои изисквания. Лично съм го тествал и работил с него, не е лош - доста дбра джаджа за тези пари. Бих ти препоръчал да стоиш далеч от "баш китайците" (някакви ничий неизвестни марки, сложили разни части и... не става така).

LG Optimus G E975, който колегата dixi по-горе ти е предложил е също едно много добро решение. В крайна сметка избора и последствията от него са си твои и ти сам преценяш какво да избереш. ;)

А в краен случай и Samsung Galaxy SII не е лошо решение - да, малко е старичък вече, но все още е конкурентноспособен. :)

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.