Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте потребители на Калдата! Мисля, че отварям доста интересна тема. Значи за сега сме запознати как да си кирилизираме Windows и как да си правим субтитри за филми и подобни.. Ето ми въпроса.. Дано разберете правилно моето питане.Възможно ли е примерно да сменим шрифта на писане изобщо на целия компютър..? Като пример давам: Като пишем из Фейсбук, Хората да виждат, че пишем примерно с шрифт Comic Sans ли къв беше или примерно да пишем с ръкописен шрифт? Гледам настройките на Flex Type и има само един шрифт.. Търсих из гугъл подобно нещо, но намира различни шрифтове само за Word. Мисля, че би било тарикатско да има такъв начин на писане :) Благодаря ви! С интерес ще следя темата.. Дано правилно съм обяснил, за какво писане става въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли има хора, които ползват flex type :ohmy:  :no-no: :no-no: :no-no:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте потребители на Калдата! Мисля, че отварям доста интересна тема. Значи за сега сме запознати как да си кирилизираме Windows и как да си правим субтитри за филми и подобни.. Ето ми въпроса.. Дано разберете правилно моето питане.Възможно ли е примерно да сменим шрифта на писане изобщо на целия компютър..? Като пример давам: Като пишем из Фейсбук, Хората да виждат, че пишем примерно с шрифт Comic Sans ли къв беше или примерно да пишем с ръкописен шрифт? Гледам настройките на Flex Type и има само един шрифт.. Търсих из гугъл подобно нещо, но намира различни шрифтове само за Word. Мисля, че би било тарикатско да има такъв начин на писане :) Благодаря ви! С интерес ще следя темата.. Дано правилно съм обяснил, за какво писане става въпрос.

Не мисля че е стане, шрифтовете се определят от CSS на уеб страниците и настройките на броузерите (локалните шрифтове)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо - само идиот би ползвал флекс тайп. Има написано много защо. Второ - НЕ, не може.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още се намираме и такива :))) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво. А знаеш ли колко глупаво е или ще продължаваш да се гордееш и да го изтъкваш това? После като ти излизат мейлите на маймунки, ще започнеш да ревеш на умряло, ама късно. За да се оправят бакиите от подобни боклуци, трябва да се преинсталира.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е тва е велика глупост!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса - ако четящия няма инсталиран такъв щрифт ще вижда този който му е зададен в браузера по подразбиране.

А ползващите Флекс тайп са мазохисти :ph34r:

пп А какво общо има процесора с Флекс тайп?

Редактирано от algrab (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса - ако четящия няма инсталиран такъв щрифт ще вижда този който му е зададен в браузера по подразбиране.

А ползващите Флекс тайп са мазохисти :ph34r:

пп А какво общо има процесора с Флекс тайп?

Еми смеете ми се, че ползвам Флекс тайп.. Та си мислех дали няма да иронизирате и това, че ми е слаб процесора ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми смеете ми се, че ползвам Флекс тайп..

ФлексТъп е най ненужната програма от както Windows е кирилизиран. Това ли беше при Windows 98 или по-рано не съм сигурен, но със 100% от както има Windowes XP таи програма е ненужна, не само ненужна, но и вредна а системата. Потърси и виж защо това е така....Не мога да повярвам, че има хора, които още я ползват...По логиката трябваше да е умряла преди около 6-7 години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми смеете ми се, че ползвам Флекс тайп.. Та си мислех дали няма да иронизирате и това, че ми е слаб процесора ;)

И моят процесор е толкова и съм на XP. На никой Windows над 95 не ти трябва кирилизащ софтуер. Има мултиезикова поддръжка. Единствено трябва да се инсталира съответната клавиатурна подредба, ако такава каквато искаш я няма в базата данни на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приключихме с дискусията за флекстайп. Сега отговаряйте на въпроса!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от konstantinus
      Здравейте, търся кои са шрифтовете/фонтовете, които се използват в сайта Дневник - http://www.dnevnik.bg . В CSS файла те са обозначени, като 1. The Serif Dnevnik и 2. The Sans Dnevnik. Първоначално си помислих, че това са специално направени шрифтове за Дневник, но The Sans Dnevnik го забелязах да го използват от Нова телевизия в новините си. Същият го забелязах по телевизията и в една реклама. Това ме наведе на мисълта, че това е може би нов шрифт, който придобива известност. Та ако някой ги разпознава тези два шрифта, би ли ми помогнал с техните имена. Благодаря предварително!

• от loranst looa
      Здравейте моля за малко помощ ! трябва ми този шрифт от снимката на старата българска азбука - Кирилица , моля дайте линк от къде да си го дръпна и кажете как се казва че прерових целият Интернет нищо не мога да намеря , а ми трябва . Мерси . 

• от trapped
      Здравейте,
      Оказа се страшно трудно да се намери шрифт на кирилица (стандартен и то), при който буквата "Т" да е като "Ш" наобратно, а "в" да е високо.
      Шрифт, най-обикновен, полуръкописен, на който са написани сигурно над 20% от списанията.
      Имам предвид втория отгоре надолу. Ще3 съм много благодарен ако ми го намерите или подобен на него.

• от stuciz
      Здравейте имам проблем с шрифта във въпросната програма C - Organizer Pro. Въпросът е ,че базата с данни беше написана, свалена на на флашка и ,при преинсталация на Windows и формат на диска, след като сложих програмата и файлът с базата данни на ново всичкият текст вътре излиза на "маймуница" (а.к.а. шльокавица ). Всички други програми до момента, които съм инсталирал и ползвам са наред единствено тук има проблем. Дайте някаква идея, защото вече се побърквам.
    • от aaaddw
      Здравейте, имам следният проблем вчера като реших малко да си поразчистя харда и деинсталирах няколко работи при което като влязох в интернет забелязах, че шрифта е болд-нат както и на някои програми също.Това ми се е случвало и преди обаче болд-на и шрифта на папките и всичко останало.Тогава направих систем рестор и се оправи тогава бях с Xp, а сега съм с 7ца и нямам представа защо нямам направен нито един систем рестор и няма как да направя същия номер.Четох из интернет и пробвах няколко неща, но без резултат - смяна на темата,копиране на италик шрифта и замяна/инсталиране отново.Пробвах на друг акаунт дали ще е същото да не е корупнат акаунта, но пак си е същото.Ако имате някакво решение или идея поне да се пробвам дали ще стане нещо защото не ми се занимава всичко да преинсталирам.Ето няколко примера.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.