Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

добремм.. имам проблем преди бях с SV9, но ми свърши лиценза и си изтеглих 10 инсталирах... всичко перфектно, ии така включвам, но нито прозорец нито нищо излиза..... пробвах няколко пъти и реших да погледна Task Manager-a... от 29 процеса става на 30 за секунди и после се маха vegas100.exe

Моля за помощ :D Предварително мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

добремм.. имам проблем преди бях с SV9, но ми свърши лиценза и си изтеглих 10 инсталирах... всичко перфектно, ии така включвам, но нито прозорец нито нищо излиза..... пробвах няколко пъти и реших да погледна Task Manager-a... от 29 процеса става на 30 за секунди и после се маха vegas100.exe

Моля за помощ :D Предварително мерси :)

Та тук за какво точно става въпрос? Можете да отговорите, но и да спазвате правилата на форума. Това е препоръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, простоо :D sadнах :D исках просто да кажа, че когато си включа SV (от иконката на десктопа) не ми излиза никакъв прозорец, а само процес(в task manager-a) и се изключва само след 1-2 секунди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тъп Но Грозен
      Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
      Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
    • от |VIP|d3v1L
      Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• от HackerX
      Разглеждах телевизори до 1000лв и се спрях на SONY KDL-48WD650 (1, 2) Добър избор ли е както за филми, така и за игри на PS4?
      Като алтернатива има LG 49LH630V, той по-качествен ли е и струва ли си допълнителната разлика в цената?
    • от Bat_Koki
      Здравейте на всички.Имам проблем с телевизор Sony Bravia модел KD-49X8309C.Телевизора е с операционна система андроид, но не съм сигурен за кой точно.Проблема е, че постоянно ми изписва "за съжаление DirectSetting спря" и каквото и да му пусна постоянно спира.Клиповете в нета насичат,немога да си пусна филм през флашка всичко спира.Може ли някой да помогне.Благодаря Ви.
    • от LaMuSz
      Здравейте,
      племенника ми си е сложил парола за заключване на телефона, която в последствие е забравил. Също така не си помни паролата за google акаунта. Как мога да изтрия цялата информация на телефона и в същото време да го RESTORE-на до първоначален режим?
      Свалих PC Companion, но там има "Software repair" при който не мога да продължа без да сложа отметка на "Yes, I know my Google™ account details", а в действителност Аз не ги знам (нито племенника ми...все пак е 3ти клас) :о)

Ще съм Ви благодарен, ако може да помогнете! Моделът на телефона е "Sony xperia™ E5"
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.