Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте нов съм в това а искам да ви попитам защо когато гледам клипче в youtube ми засича и трябва да местя постоянно мишката за да го гледам както трябва а да не говорим пък при full HD. Но ще започна от там преди бях на windows xp от от известно време тоест от 2 3 може би и 4 месеца ми започнаха да излизат грешки бъгове а ми беше известно че вече спират xp под грешки имах предвид записвачката ми не четеше dvd a тя е lg super multi а и usb портовете ми започнаха да отказва на флашки и четци за карти от фотоапарати които преди ми са разчитани сега вече не искат. Та вчера реших да си инталирам още един windows това не съм гоправил за първи път преди си бях инсталирал windows vista ама голяма боза и затова пак се върнах на xp но след грешките си инсталирах вчера windows 7 ultimate но единствения проблем който ми изкарва е това с интернета че за да ми зараде една страница трябва да мръдна мишката смисъл тя почва да се зарежда и изведнъж спира мислех си да не е от интернета ама като мръдна мишката и си зарежда но преди не ми трябваше да местя мишката за да заредят страниците говоря на xp иначе сега на 7 всичко ми върви usb портовете нищо не ми сече върви гладко да чукна на дърво само този проблем с нета. Започнах да си мисля да не е от стари версии на adobe flash player oт версиите на mozilla chrome internet explorer ама всичко съм си ъпгрейднал поне така мисля но дугото което е че като отида в прозореца от където може да се деинсталират или ъпгрейднат дадени програми имам много малко инсталирани програми смисъл ако аз не си бях инсталирал flash player нямаше да има нищо :( много ме кефи 7 и не искам пак да се връщам към Xp но ако се наложи ще го направя. Но моля за помощ ако някой има идея какво е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13 реда с глупости и не се сети да напишеш най-важното, а именно за какъв кокошарник говорим?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....само този проблем с нета. Започнах да си мисля да не е от стари версии на adobe flash player oт версиите на mozilla chrome internet explorer ама всичко съм си ъпгрейднал....

Голяма вероятност има да е бъг от браузъра.С кой по точно прави проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай си интернет връзката и покажи резултатите: www.speedtest.net

Използвай друг браузър или деинсталирай текущия, и инсталирай чиста версия на същия. Махни Adobe Flash Player от програмите и свали последната му версия.

Опитай отново. Ако проблема продължава - драскай. Ако не - натискай се като бълха в нови гащи. 

Редактирано от SWASTICA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
    • от Maria Green
      Здравейте, празнуващи и почиващи, и работещи, и разбиращи!

Трябва ли да направя нещо особено във връзка с прикачения файл? Съществува ли проблем, анализирайки данните? 

Странното е, че не разбирам нищо от снимката, а това ми се изписва щом включа лаптопа. 

Ще се зарадвам на подробен съпорт.

• от juveplu
      Ще разделя въпроса в  2 части
      1. Здравейте ,опитвам да инсталирам Windows 7  на SSD Samsung 960 Evo M.2 . но  като стигна до мястото да избера диск - там е празно .  Win 7  изписва че няма дискове за избор . Не го вижда .
      След това открих че има драйвер от  Samsung  за тези дискове и след като се инсталира  Win 7  вече го вижда . Но аз не искам само да го види като допълнителен диск . Аз искам да е единствен за да инсталирам  Windows  на него .
      Имаm един друг  SSD Samsung 850 Evo 2  инча външен ( не за дъно  M.2 )  и проблема го реших с интегриране на ъпдейт    Windows6.1-KB2990941    във инсталационното  ISO  и там всичко е на ред . 
      Но не откривам в кой ъпдейт е поместен този драйвер на  Samsung  за  SSD Samsung 960 Evo M.2 . Драйвера е  -  Samsung_NVM_Express_Driver_2.3  и го изтеглих , но когато се опитах да го интегрирам с   NTLite   програмата не го добавя защото не е  стандартен ъпдейт за  Windows .  Така драйвера не може да се добави . Той трябва да е в някой ъпдейт за  Windows  който да изтегля . Ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен .

2. Прочетох съвет във форум че трябва да разреша ъпдейтите и проблема ще бъде решен , а след това ще трябва да взема   файла   instalwim   и да го заменя в инсталационното  ISO . 
      Моя  Windows  е оригинален с продуктов ключ и ако взема    Instalwim  от друг по нов  Windos  в който проблема е решен няма ли да се обърка регистрирането във  Microsoft ?
      А и как се взима    instalwim   от вече инсталиран  Widows ?   няма вече такъв след инстаалацията .
      Може би решението е с добавяне на ъпдейти според първата част на въпроса ?
    • от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.