Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте нов съм в това а искам да ви попитам защо когато гледам клипче в youtube ми засича и трябва да местя постоянно мишката за да го гледам както трябва а да не говорим пък при full HD. Но ще започна от там преди бях на windows xp от от известно време тоест от 2 3 може би и 4 месеца ми започнаха да излизат грешки бъгове а ми беше известно че вече спират xp под грешки имах предвид записвачката ми не четеше dvd a тя е lg super multi а и usb портовете ми започнаха да отказва на флашки и четци за карти от фотоапарати които преди ми са разчитани сега вече не искат. Та вчера реших да си инталирам още един windows това не съм гоправил за първи път преди си бях инсталирал windows vista ама голяма боза и затова пак се върнах на xp но след грешките си инсталирах вчера windows 7 ultimate но единствения проблем който ми изкарва е това с интернета че за да ми зараде една страница трябва да мръдна мишката смисъл тя почва да се зарежда и изведнъж спира мислех си да не е от интернета ама като мръдна мишката и си зарежда но преди не ми трябваше да местя мишката за да заредят страниците говоря на xp иначе сега на 7 всичко ми върви usb портовете нищо не ми сече върви гладко да чукна на дърво само този проблем с нета. Започнах да си мисля да не е от стари версии на adobe flash player oт версиите на mozilla chrome internet explorer ама всичко съм си ъпгрейднал поне така мисля но дугото което е че като отида в прозореца от където може да се деинсталират или ъпгрейднат дадени програми имам много малко инсталирани програми смисъл ако аз не си бях инсталирал flash player нямаше да има нищо :( много ме кефи 7 и не искам пак да се връщам към Xp но ако се наложи ще го направя. Но моля за помощ ако някой има идея какво е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

13 реда с глупости и не се сети да напишеш най-важното, а именно за какъв кокошарник говорим?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....само този проблем с нета. Започнах да си мисля да не е от стари версии на adobe flash player oт версиите на mozilla chrome internet explorer ама всичко съм си ъпгрейднал....

Голяма вероятност има да е бъг от браузъра.С кой по точно прави проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай си интернет връзката и покажи резултатите: www.speedtest.net

Използвай друг браузър или деинсталирай текущия, и инсталирай чиста версия на същия. Махни Adobe Flash Player от програмите и свали последната му версия.

Опитай отново. Ако проблема продължава - драскай. Ако не - натискай се като бълха в нови гащи. 

Редактирано от SWASTICA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от Lumberman
      Гледам, че няма дискусии за образователната система, нейните проблеми и вариантите за преодоляване на тези проблеми. А това са основни въпроси, защото при сгрешена методология и система, ще произвеждаме и дефектни продукти, т.е. хора, които трябва да се борят с вложените в тяхното обучение недомислици и недостатъци, и ще са претърпели повече личностни щети отколкото ще са спечелели ползи. Американският писател Марк Твен е казал: "Никога не съм допускал училището/школуването да пречи на образованието ми."
      Ето в тази статия например са събрани някои интересни цитати за ролята на образованието:
      https://dama.bg/article/mark-tven-obrazovanieto-se-sustoi-naj-veche-ot-tova-koeto-ne-sme-nauchili/13830/

Темата за ролята на образованието е всеобхватна и основна, може да се подхване от много места. Специално в българското образование и държавната образователна система от години се повтарят едни и същи грешки, но очевидно доста хора имат интерес нещата да бъдат в това състояние. За начало бих искал да пусна интервю с един мъж, който се е заел с образование въпреки изискванията, методите и натиска от системата, и на критиката му кой ще отговори?

• от asdfj
      Привет.От доста време насам имам проблем при инсталирането на уиндоус 8 на Lenovog50.Закупен е с 8-цата и след това съм го преинсталирал няколко пъти с уиндоус 7. На диск тръгва и когато се покаже инсталацията да избера език и т.н. отказва и блокира клавиатурата и мишката,а в биоса работи и при 7-цата върви без проблем.Възможно ли е да е заключен към 8? Отчаян съм тъй като тази 7ца не върви добре и искам да си върна предишния.Другия ми въпрос е чрез флашка какви са настройките в биоса с UEFI/Legacy и как да подкарам флашката.
      Багодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.