Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди 20 мин. връзката на интернет/а беше много добра (бърза) , но изведнъж сега ужасно бавно отварям страници като (калдата,гугъл,тубата и т.н.). Рестартирах рутера няколко пъти, но проблема продалжава да го има. Тествах и скоростта на нета, всичко показва че е добре. Рутера е "TP-Link - WR740N" 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко компютъра използват свързаността? Виж да нямаш включент торент клиент или подобна на него програма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че никой доставчик не гарантира такава и такава скорост - границата е горна и в договорът най-вероятно се казва "до N Mbps ъплоуд / даунлоуд".Освен това тестове за скорост като този не винаги са обективни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Резултати от командите ping и tracert до съответните сайтове биха помогнли за доизясняване на свързаността... да се види за загуба на пакети и броя хоп-ове.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен с Minitoolbox да пробване.Изтегли го оттук - http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

Сложи всички отметки и натисни бутона GO.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко компютъра използват свързаността? Виж да нямаш включент торент клиент или подобна на него програма.

Само компютъра и таблета бяха вързани в мрежата. Изключих нета на таблета, оставих само компютъра вързан към мрежата.

Мисля, че никой доставчик не гарантира такава и такава скорост - границата е горна и в договорът най-вероятно се казва "до N Mbps ъплоуд / даунлоуд".Освен това тестове за скорост като този не винаги са обективни.

Пише само 90 мбпс.

Резултати от командите ping и tracert до съответните сайтове биха помогнли за доизясняване на свързаността... да се види за загуба на пакети и броя хоп-ове.

Изобщо не може, да се свърже към дадения сайт. На лаптопа този проблем го няма, дамо на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само компютъра и таблета бяха вързани в мрежата. Изключих нета на таблета, оставих само компютъра вързан към мрежата.Пише само 90 мбпс.

А има ли включен торент клиент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен с Minitoolbox да пробване.Изтегли го оттук - http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

Сложи всички отметки и натисни бутона GO.

След малко като, се прибера и ще я пробвам и ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли включен торент клиент?

Не изключил съм го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключваш торента, почистваш си кеша на браузъра след което рестартираш ПС и рутера и провери пак дали проблема е налице.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постни лога от Minitoolbox.Такава ми беше идеята.

Заповядай и резултата. http://file.bg/c269412Heaku

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди 20 мин. връзката на интернет/а беше много добра (бърза) , но изведнъж сега ужасно бавно отварям страници като (калдата,гугъл,тубата и т.н.). Рестартирах рутера няколко пъти, но проблема продалжава да го има. Тествах и скоростта на нета, всичко показва че е добре. Рутера е "TP-Link - WR740N" 

Здравей, аз също съм към еском(от Х-во) и преди 2-3 седмици си закупих същия рутер(чудех се дали ТП Линк - 841Н) но си викам едва ли ще увеличат скоростта. До 90 МБита/с съм. - 20 лв. тарифа.

След като дойдоха да монтират новия рутер за разлика от стария Д Линк ДИР-300(Г) не ограничаваше до 54 МБ/с или казано до 2-3 МБайта/с. Но повече от 64 МБита/с към 2-3 часа през нощта не качи. А пише:

STANDART до 90 Mbps **   20 лв. 

** Реално достижима скорост при комбиниране на трафик от България и чужбина.

ПП: Не знам къде се крие проблема. Може би трябва да мина на тарифа от 26 лв. за да ги достигна?

ПП 2: Теста го правих в техния сайт. А в Speed test повече от 54-55 МБита/с не покачва.

ПП 3: А с какво ще съм ти полезен. Ами може самия трафик по линията да е кофти в момента?

ПП 4: На кой канал поддържаш рутера? Доколкото си спомням при мен е Automatic-MB/s. 

Ще пробвам различните канали но потребителското и паролата не са админ/админ и не ми се играе с настройки и така нататък.

Редактирано от Johnny PRO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключваш торента, почистваш си кеша на браузъра след което рестартираш ПС и рутера и провери пак дали проблема е налице.

Направих процедурите, проблема е налице пак.

Здравей, аз също съм към еском(от Х-во) и преди 2-3 седмици си закупих същия рутер(чудех се дали ТП Линк - 841Н) но си викам едва ли ще увеличат скоростта. До 90 МБита/с съм. - 20 лв. тарифа.

След като дойдоха да монтират новия рутер за разлика от стария Д Линк ДИР-300(Г) не ограничаваше до 54 МБ/с или казано до 2-3 МБайта/с. Но повече от 64 МБита/с към 2-3 часа през нощта не качи. А пише:

STANDART до 90 Mbps **   20 лв. 

** Реално достижима скорост при комбиниране на трафик от България и чужбина.

ПП: Не знам къде се крие проблема. Може би трябва да мина на тарифа от 26 лв. за да ги достигна?

ПП 2: Теста го правих в техния сайт. А в Speed test повече от 54-55 МБита/с не покачва.

ПП 3: А с какво ще съм ти полезен. Ами може самия трафик по линията да е кофти в момента?

Ама при мен, до сега проблем нямаше. Появи се 20-25 мин. преди да пусна темата тук в форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи, кои са проблематичните сайтове и пусни компандата Tracert до тях. Ако не знаеш как ще ти дам линк. После постни резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи, кои са проблематичните сайтове и пусни компандата Tracert до тях. Ако не знаеш как ще ти дам линк. После постни резултата.

Сайтовете са: ("калдата,гугъл,андроид,замунда,тубата,вбох, уиннер,еврофутбол и още няколко сайта."). Незнам как да го пусна тази команда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама при мен, до сега проблем нямаше. Появи се 20-25 мин. преди да пусна темата тук в форума.

Малко като оф топик но...

Пробва ли да смениш канала(Channel) с другa скорост? - 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтовете са: ("калдата,гугъл,андроид,замунда,тубата,вбох, уиннер,еврофутбол и още няколко сайта."). Незнам как да го пусна тази команда.

Ето ти линкче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко като оф топик но...

Пробва ли да смениш канала(Channel) с другa скорост? - 

Разбира се.

Ето ти линкче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда наред засега. Ако пуснеш един торент с доста сидери и пиъри горе долу каква скорост ще ти отчете. Знам, че торента не е мерило за скоростта, но все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетнахме сега и да почистиме освен.

Изтегли Adwcleaner оттук - http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

Стартирай го и натисни бутона scan да видиме какво се е полепило по браузърите.

Не видях да имаш антивирусна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда наред засега. Ако пуснеш един торент с доста сидери и пиъри горе долу каква скорост ще ти отчете. Знам, че торента не е мерило за скоростта, но все пак.

Скоростта, която достигам е от порядака на 9-10,1 мб/секунда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ресетнахме сега и да почистиме освен.

Изтегли Adwcleaner оттук - http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

Стартирай го и натисни бутона scan да видиме какво се е полепило по браузърите.

Не видях да имаш антивирусна.

Антивирусната ми е: "Microsoft Security Essentials"

Изтеглих програмата, натиснах на "Scan" , след това ми изписа следното съобщение "Pending.Please uncheck elements you don't want to remove." , цъкнах на "Clear" , компютъра се рестартира и излезна този лог файл.:

# AdwCleaner v3.012 - Report created 14/11/2013 at 21:35:38

# Updated 11/11/2013 by Xplode

# Operating System : Windows 7 Ultimate Service Pack 1 (32 bits)

# Username : Георги - GEORGI-PC

# Running from : C:UsersГеоргиDesktopAdwCleaner.exe

# Option : Clean

***** [ Services ] *****

***** [ Files / Folders ] *****

***** [ Shortcuts ] *****

***** [ Registry ] *****

***** [ Browsers ] *****

- Internet Explorer v10.0.9200.16736

- Mozilla Firefox v23.0.1 (bg)

[ File : C:UsersГеоргиAppDataRoamingMozillaFirefoxProfiles7tx6w5jh.defaultprefs.js ]

AdwCleaner[R0].txt - [770 octets] - [14/11/2013 21:33:17]

AdwCleaner[s0].txt - [692 octets] - [14/11/2013 21:35:38]

########## EOF - C:AdwCleanerAdwCleaner[s0].txt - [751 octets] ##########

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо.Ако пробваме с ATF Cleaner - http://www.atribune.org/ccount/click.php?id=1

Пак сложи отметки навсякъде и в таба Firefox и Empty selected.

Ако имаш автоматично логване някъде ще се затрие!Трябва паролите да са ти подръка.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо.Ако пробваме с ATF Cleaner - http://www.atribune.org/ccount/click.php?id=1

Пак сложи отметки навсякъде и в таба Firefox и Empty selected.

Ако имаш автоматично логване някъде ще се затрие!Трябва паролите да са ти подръка.

Нищо нестава.? Изтеглих програмата стартирах я, сложих отметките където каза, натиснах на EmpTy selected , и ми изписва следното " No files were removed".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.