Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми обяснение как да направя следната магия в Access:
Автора да е в една колона, после книга и дата на издаване(нали така няколко) и после да цъкна на query-to и да ме пита за дадена година и за тая година да ми изкарва записаните книги нали за съответната година, ако може подробно обяснение ще е добре Публикувано изображение

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи си заглавието на темата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mihaela_
      Здравейте отново, относно тази задача искам да попитам нещо.  Зададох ключови полета за „Данни от фирмата” – Име на фирмата, „Автомобили” – Рег номер, „Услуги” – Цена, „Клиенти” – ЕГН.Сега обаче трябва да създавам връзка едно към едно и едно към много, но така както съм ги направила не виждам шанс за връзка едно към едно и не мога да разбера къде е грешката. Ако някой може да посочи грешката и да ми помогне да продължа напред, ще съм му много благодарна!                                                                                                                  

• от Venci Velikov
      Здравейте 
      Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
      Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
      Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

• от Moonchild681
      Здравейте, имам проблем с Access. От няколко дни се изписва грешката, показана във файла. Пробвахме всичко от Help-а, restore и какво ли още не, няма ефект. Базата не е голяма, проблемът започна при качване на файлове, след това и при запис на текст в полетата.
      Моля, ако някой е имал същия или подобен проблем да сподели как го е решил. Офис пакетът е 2013.
      Благодаря!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.